PIETRZYK-FOTO
OFERTA ŚLUBNA 2019

 

SEZON ŚLUBNY 2019

-

Zapoznaj się z naszym
aktualnym cennikiem.


oferta fotografii ślubnej pietrzyk-foto 2019

L I N K   D O   O F E R T Y

PIETRZYK-FOTO
OFERTA ŚLUBNA 2020

 

SEZON ŚLUBNY 2020

-

Zapoznaj się z naszym
aktualnym cennikiem.

oferta ślubna 2020

LINK DO OFERTY

PIETRZYKFOTO

pietrzykfoto, piotrpietrzyk fotografia, pietrzykfoto facebook

pietrzyk fotografia zagłebie, piotr pietrzyk fotografia dąbrowa górnicza, pietrzyk foto będzin, fotografia ślubna pietrzyk sesje ślubne dąbrowa górnicza
blog

PIETRZYKFOTO

pietrzykfoto, piotrpietrzyk fotografia, pietrzykfoto facebookpietrzyk fotografia zagłebie, piotr pietrzyk fotografia dąbrowa górnicza, pietrzyk foto będzin, fotografia ślubna pietrzyksesje ślubne dąbrowa górniczablog

 

Oferta Chrztu Świętego, Pietrzyk-foto

 

Wyjątkowe chwile nie oscylują jedynie wokół ślubów czy narodzin dzieci, obchodzimy wiele świąt, bierzemy udział w nieskończonej ilości ceremonii o różnym charakterze – czy to świeckim, czy duchowym. To od nas zależy, którym z nich przyznamy palmę pierwszeństwa. Te zaś, dla nas szczególnie wyjątkowe, składujemy w naszych głowach. Zdarza się jednak, że niestety wraz z upływem czasu umykają naszej pamięci subtelności podkreślające doniosły charakter tych wydarzeń. Z pomocą, na całe szczęście, przychodzi fotografia. Utrwala i pozwala zachować te momenty, dzięki którym na naszych twarzach pojawia się uśmiech bądź po policzku spływa łza wzruszenia.

W związku z bardzo licznymi pytaniami z Waszej strony postanowiliśmy – po długich rozmyślaniach – rozbudować naszą ofertę fotograficzną o realizację reportażu Chrztu Świętego. Chrzest Święty ma przede wszystkim wymiar religijny i pełni bodajże najważniejszą, a przez to fundamentalną funkcję w życiu każdego chrześcijanina. Jest to pierwszy sakrament, dzięki któremu człowiek w sposób symboliczny zostaje oczyszczony z grzechu i włączony do społeczności Kościoła. Wiemy, jak przejmujące może to być wydarzenie przede wszystkim dla rodziców małego kandydata do ochrzczenia. Wszak to oni biorą na siebie odpowiedzialność wychowania swego dziecka w określonej wierze. Dzieci natomiast, jak to dzieci w okresie niemowlęcym, zazwyczaj przesypiają całą uroczystość, budząc się przeważnie jedynie na karmienie. ;)

Nasze usługi nabierają coraz bardziej kompleksowego charakteru, a wszystko to przez Was i dla Was. Również na płaszczyźnie chrzcin pragniemy świadczyć możliwie najbardziej wyspecjalizowane usługi fotograficzne, dlatego też do Waszego użytku oddajemy 2 pakiety:

 

oferta chrztu świętego z pietrzyk-foto. pakiet fotograficzny nr 1

Z A M A W I A M

Skupiamy się na uchwyceniu najważniejszych momentów, które będą miały miejsce tego dnia w kościele. Wykonujemy zdjęcia Waszemu maluchowi podczas trwania samego obrzędu chrztu. Już po uroczystości realizujemy zdjęcia z udziałem rodziców, chrzestnych, dziadków i innych bliskich. O ile pozwoli na to pogoda, opcjonalnie – wedle Waszego uznania – możemy te minisesje zaaranżować na zewnątrz. W owym pakiecie otrzymujecie od nas 50 kadrów z autorską obróbką, które udostępnimy Wam w prywatnej galerii.

 

oferta chrztu świętego pietrzyk-foto pakiet nr 2

Z A M A W I A M

Ten wariant mieści w sobie wszystko to, co zostało wymienione w pakiecie nr 1. Ponadto naszą pracę rozpoczynamy od przygotowań w domu: fotografowanie Waszego dziecka, fotografia rodzinna, wykonywanie zdjęć dodatkom, takim jak ubranko czy inne akcesoria, które Wasza pociecha będzie mieć na sobie podczas ceremonii. Po wszystkim umawiamy się z Wami na sesję rodzinną pełną ciepła i miłości do naszego studia w Sosnowcu. Wybierając tę propozycję, otrzymujecie od nas 100-150 kadrów z autorską obróbką, którą z kolei udostępnimy Wam na nośniku wraz z 15 odbitkami zapakowanymi w ekskluzywne etui.

Dodatkową garść informacji możecie natomiast uzyskać, bezpośrednio kontaktując się z naszym zespołem. Serdecznie zapraszamy!

Pietrzyk-foto, polecany fotograf ślubny i rodzinny


Pietrzyk-foto - fotograf Dąbrowa Górnicza - fotografia ślubna Śląsk - fotograf ślubny Śląsk - fotograf dziecięcy - fotograf rodzinny  - kontakt - 798 912 984 - fotograf@pietrzyk-foto.pl

Pietrzyk-foto - fotograf Dąbrowa Górnicza
798 912 984
/ fotograf@pietrzyk-foto.pl