PIETRZYK-FOTO
OFERTA ŚLUBNA 2019

 

SEZON ŚLUBNY 2019

-

Zapoznaj się z naszym
aktualnym cennikiem.


oferta fotografii ślubnej pietrzyk-foto 2019

L I N K   D O   O F E R T Y

PIETRZYK-FOTO
OFERTA ŚLUBNA 2020

 

SEZON ŚLUBNY 2020

-

Zapoznaj się z naszym
aktualnym cennikiem.

oferta ślubna 2020

LINK DO OFERTY

PIETRZYKFOTO

pietrzykfoto, piotrpietrzyk fotografia, pietrzykfoto facebook

pietrzyk fotografia zagłebie, piotr pietrzyk fotografia dąbrowa górnicza, pietrzyk foto będzin, fotografia ślubna pietrzyk sesje ślubne dąbrowa górnicza
blog

PIETRZYKFOTO

pietrzykfoto, piotrpietrzyk fotografia, pietrzykfoto facebookpietrzyk fotografia zagłebie, piotr pietrzyk fotografia dąbrowa górnicza, pietrzyk foto będzin, fotografia ślubna pietrzyksesje ślubne dąbrowa górniczablog

 

 

Fotografia ślubna stanowi tę część naszej oferty, którą zawsze realizujemy z największą pasją i najwyższym zaangażowaniem. Wiemy bowiem, jak doniosłe wydarzenie w życiu każdego człowieka stanowi ceremonia zaślubin, a także otoczka, która jej towarzyszy. Przygotowania, uroczystość, wesele. Często pytani o to, który dzień okazał się najważniejszy w naszym życiu, odpowiadamy bez zastanowienia, że było nim to słoneczne, sierpniowe popołudnie, podczas którego wypowiedzieliśmy sobie sakramentalne „tak”.

Rok 2017 był fantastycznym okresem wzmożonej pracy, która dostarczyła nam mnogości wzruszeń, wyjątkowych momentów i niebagatelnych inspiracji. W obecnym nie zamierzamy spocząć na laurach i jeszcze bardziej zintensyfikować swą aktywność właśnie na polu fotografii ślubnej. Pluralizm i rozmaitość miejsc, w których mieliśmy okazję fotografować Młodych podczas reportaży ślubnych, mówiąc szczerze, zatrważa nas samych. Nie tylko w Polsce, ale również za granicą realizowaliśmy fantastyczne projekty z Waszym udziałem. Dość wspomnieć, że nasze twarze raz smagał porywisty, skandynawski wiatr, a innym razem po skończonej sesji ślubnej mogliśmy wraz z naszymi Klientami zażywać słonecznych kąpieli w ojczyźnie Homera i Sofoklesa. Wspólnie z Wami nasze oczy cieszyły widoki piaskowych form ufundowanych przez samą naturę w Adrspachu, a podniebienia delikatnie muskał wiedeński äpfelstrudel. Dzięki temu mogliśmy bliżej Was poznać i aranżować sesje ślubne na każdej szerokości i długości geograficznej, począwszy od Górnego Śląska, skończywszy natomiast na zachwycających miejsach w całej Europie.

Jak sami widzicie, dla nas żaden scenariusz, który zrodzi się w Waszych głowach, nie stanowi najmniejszej przeszkody w procesie urzeczywistniania go. Z wielką przyjemnością będziemy Wam towarzyszyć w tym szczególnym dla Was dniu. Z równie wielką ochotą wspólnie stworzymy coś wyjątkowego, gdy już opadnie ogrom emocji. Styl rustykalny, boho czy może jednak glamour? To Wasza wyobraźnia i pomysłowość dyktują konwencje, w jakich realizujemy sesje ślubne.


oferta slubna dla par poszukujacych fotografa na slub 2019

fotograf slubny slask - oferta slubna 2019

ZAMAWIAM PAKIET ŚLUBNY

oferta slubna na rok 2019 - pakiet platynowy pietrzyk-foto

ZAMAWIAM PAKIET ŚLUBNY

oferta slubna na rok 2019 pietrzyk-foto - pakiet złoty

ZAMAWIAM PAKIET ŚLUBNY

 

Fotografia, którą uprawiamy, to nie tylko fotografia ślubna, ale przede wszystkim wysoce spersonalizowane usługi, które spełnią Wasze najśmielsze oczekiwania. Macie pewność, że nasz zespół zadba o każdy, nawet najmniejszy, niuans. Zdjęcia, które od nas otrzymacie, zostaną zapakowane w eleganckie, skórzane etui, by mogły jednoznacznie kojarzyć się z prezentami wręczanymi Wam przez najbliższych w dniu ślubu.


etui skorzane na odbitki z sesji slubnej pietrzyk-foto

 

Regiony i miasta w Polsce, w których mieliśmy przyjemność pracować i chętnie świadczymy swe usługi: Górny Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolska, Łódzkie, Zagłębie, Jura Krakowsko - Częstochowska; Katowice, Częstochowa, Zawiercie, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Wrocław, Kraków, Olkusz, Łódź. A także okolice wszystkich wymienionych miejsc. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, Pietrzyk-foto, polecany fotograf ślubny.

 


 

 


Pietrzyk-foto - fotograf Dąbrowa Górnicza - fotografia ślubna Śląsk - fotograf ślubny Śląsk - fotograf dziecięcy - fotograf rodzinny  - kontakt - 798 912 984 - fotograf@pietrzyk-foto.pl

Pietrzyk-foto - fotograf Dąbrowa Górnicza
798 912 984
/ fotograf@pietrzyk-foto.pl