PIETRZYK-FOTO
OFERTA ŚLUBNA 2019

 

SEZON ŚLUBNY 2019

-

Zapoznaj się z naszym
aktualnym cennikiem.


oferta fotografii ślubnej pietrzyk-foto 2019

L I N K   D O   O F E R T Y

PIETRZYK-FOTO
OFERTA ŚLUBNA 2020

 

SEZON ŚLUBNY 2020

-

Zapoznaj się z naszym
aktualnym cennikiem.

oferta ślubna 2020

LINK DO OFERTY

PIETRZYKFOTO

pietrzykfoto, piotrpietrzyk fotografia, pietrzykfoto facebook

pietrzyk fotografia zagłebie, piotr pietrzyk fotografia dąbrowa górnicza, pietrzyk foto będzin, fotografia ślubna pietrzyk sesje ślubne dąbrowa górnicza
blog

PIETRZYKFOTO

pietrzykfoto, piotrpietrzyk fotografia, pietrzykfoto facebookpietrzyk fotografia zagłebie, piotr pietrzyk fotografia dąbrowa górnicza, pietrzyk foto będzin, fotografia ślubna pietrzyksesje ślubne dąbrowa górniczablog

 

Oczekiwanie na dziecko, a potem jego pierwsze chwile na świecie to niezwykły temat sesji fotograficznej. Zapraszamy na wyjątkową sesję fotograficzną w dwóch odsłonach: pierwszą serię zdjęć wykonujemy na kilka dni lub tygodni przed rozwiązaniem, a kolejną noworodkowi w drugim lub trzecim tygodniu życia. Takie wyjątkowe fotografie na zawsze pozostają jedyną w swoim rodzaju pamiątką.

 

Drodzy Przyszli Rodzice, kobieta będąca „przy nadziei” i mężczyzna, który stanowi dla niej wsparcie, to ten widok, który aparat wyjątkowo lubi. Składa się na to wiele czynników, których ilość można zredukować do jednego fundamentalnego terminu: szczęście.

Mamy przyjemność fotografować przyszłe mamy i śmiało możemy stwierdzić, że ono (szczęście) po prostu z Was promieniuje i wypełnia blaskiem nasze niewielkie i przytulne studio fotograficzne w Sosnowcu. Uśmiech kobiety spodziewającej się dziecka, która z czułością dotyka swego ciążowego brzuszka – choć staramy się wszystko ubierać w słowa – jest nie do opisania. Lepiej z kwestią oddania tych okoliczności radzi sobie aparat, dlatego warto utrwalać te chwile z pomocą profesjonalistów potrafiących uchwycić piękno oczekiwania na tę drobną istotkę, która już niebawem zjawi się na świecie i wywróci znany Wam porządek do góry nogami. Często powtarzamy, czasem wręcz z uporem maniaka, że jesteśmy tu tylko po to, by asystować Waszym uczuciom, emocjom, zachowaniom i wrażeniom. Cóż, tak właśnie jest. Nie lubimy kreować zdjęć, ale chwytać chwile pełne naturalnych i ludzkich zachowań.

Sesje brzuszkowe świetnie wpasowują się w naszą filozofię. Pragniemy oddawać w najpełniejszy sposób relacje między Wami a jeszcze nienarodzonym dzieckiem, ale również między Wami samymi. Jeśli jesteście po prostu ciekawi, jak zabawnie i spontanicznie wyglądają nasze sesje, to serdecznie zapraszamy do nas.

 

fotografia brzuszkowa - sesje kobiet w ciazy - fotograf pietrzyk-foto sesje ciazowe

Z A M A W I A M   P A K I E T

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom mamy przygotowany dla Was specjalny pakiet, do skorzystania z którego zachęcamy. Nasi Klienci komentując efekty sesji brzuszkowej, a za kilka tygodni także i noworodkowej, często podkreślają, że jest w tych ujęciach coś na wskroś magicznego. Fotografie zdradzają sekret tej – nie boimy się nazwać tego, co zachodzi między jednym a drugim reportażem zdjęciowym – mistycznej przemiany. Ciążowy brzuszek już lada moment jest osobą, która zachowuje się bliźniaczo podobnie do nas, dorosłych. Czasem na jej twarzy pojawi się uśmiech, innym razem zostanie on wyparty przez grymas albo płacz. Zdecydowanie inaczej wyglądacie i Wy. Ten zestaw funduje niezwykle interesujący materiał, który w każdej chwili może stać się właśnie Waszym udziałem.

Fotografia noworodkowa, którą uwielbiamy się zajmować sprowadza się do minimalistycznych ujęć, bez niepotrzebnych dodatków czy przepychu w postaci kolorowych czapeczek, ubranek i zbędnych elementów wystroju. Zachowanie tej swoistej oszczędności pozwala wkroczyć na pierwszy plan Wam, Waszym dzieciom i emocjom towarzyszącym całemu procesowi. Staramy się jedynie pokazać pociechę z jego rodzicami w niewymuszonych, naturalnych sytuacjach. Na zdjęciach realizowanych w ten sposób każdy dostrzeże to, co naszym zdaniem najważniejsze: swobodę i autentyzm. Praca, którą wykonujemy, ma wiarygodnie oddać dopiero co powstającą relację bądź już tę istnieją, w pełni rozwiniętą.


fotografia noworodkowa - sesje noworodkowe

Z A M A W I A M   P A K I E TPietrzyk-foto - fotograf Dąbrowa Górnicza - fotografia ślubna Śląsk - fotograf ślubny Śląsk - fotograf dziecięcy - fotograf rodzinny  - kontakt - 798 912 984 - fotograf@pietrzyk-foto.pl

Pietrzyk-foto - fotograf Dąbrowa Górnicza
798 912 984
/ fotograf@pietrzyk-foto.pl