PIETRZYK-FOTO
OFERTA ŚLUBNA 2019

 

SEZON ŚLUBNY 2019

-

Zapoznaj się z naszym
aktualnym cennikiem.


oferta fotografii ślubnej pietrzyk-foto 2019

L I N K   D O   O F E R T Y

PIETRZYK-FOTO
OFERTA ŚLUBNA 2020

 

SEZON ŚLUBNY 2020

-

Zapoznaj się z naszym
aktualnym cennikiem.

oferta ślubna 2020

LINK DO OFERTY

PIETRZYKFOTO

pietrzykfoto, piotrpietrzyk fotografia, pietrzykfoto facebook

pietrzyk fotografia zagłebie, piotr pietrzyk fotografia dąbrowa górnicza, pietrzyk foto będzin, fotografia ślubna pietrzyk sesje ślubne dąbrowa górnicza
blog

PIETRZYKFOTO

pietrzykfoto, piotrpietrzyk fotografia, pietrzykfoto facebookpietrzyk fotografia zagłebie, piotr pietrzyk fotografia dąbrowa górnicza, pietrzyk foto będzin, fotografia ślubna pietrzyksesje ślubne dąbrowa górniczablog

 

fotograf ślubny 2020 - oferta

 

Nadeszła pora, żeby zrobić krótkie podsumowanie minionych 12 miesięcy i zapoznać Was z ofertą na przyszły rok, 2020. To dla mnie szczególny wpis, ponieważ zamyka swoisty etap, pełen zróżnicowanych, budujących doświadczeń, z których nie omieszkam czerpać w przyszłości.

Fotografowałem we wszystkich porach roku. Nie straszna mojej osobie i Parom, z którymi miałem szczęście pracować, była zima, plucha, chłodny wiatr, ale i biegunowe przeciwieństwa takich warunków pogodowych w postaci ogromnych upałów. Odwiedziłem wiele domów, gdzie dane mi było bliżej poznawać Was, Wasze rodziny i tradycje, które Wam towarzyszą od dekad. To było wyjątkowe przeżycie móc być z Wami w tych wszystkich świątyniach, kościach czy urzędach, towarzyszyć w uroczystościach ślubnych organizowanych zarówno na wolnej przestrzeni, jak i w fantastycznie urządzonych kompleksach weselnych. Najbardziej kluczowe momenty w dniu Waszych ślubów padły łupem obiektywu mojego aparatu, a ilość danych zapisywana na kartach pamięci nie miała końca. Nie tylko podczas przyjęć na cześć ślubów, ale i przy okazji realizacji niezapomnianych plenerów ślubnych. Każdy wschód i zachód, parki pełne zieleni, zapierające dech w piersiach akweny wodne czy piękna, zimowa aura. Wiele się nauczyłem, słuchając Waszych pomysłów i samemu wpadając na innowacyjne rozwiązania. Praca i idąca w parze z nią satysfakcja sprawiają, że chcę tworzyć z Waszym udziałem równie nieprzeciętne projekty ślubne także w roku 2020!

Oferta ślubna, która została przygotowana na wspomniany wyżej rok, bazuje na doskonale Wam znanych pakietach ślubnych z ubiegłych sezonów. Zarówno w obecnym, jak i przyszłym roku (oraz miejmy nadzieję, w kolejnych latach) możecie liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta, masę przepięknych kadrów ślubnych: począwszy od sesji narzeczeńskich, przygotowań ślubnych, poprzez uroczystości w kościołach bądź urzędach stanu cywilnego, zabawy na salach weselnych, a skończywszy na współpracy przy tworzeniu reportaży poślubnych w plenerze.

Podstawę usług fotografii ślubno-weselnej Pietrzyk-foto na sezon 2020 stanowią 3 fantastyczne pakiety, które można dowolnie poszerzyć o dodatkowe opcje. Pakiety wraz z krótkim opisem znajdują się poniżej, zapraszam do zapoznania się z każdym!

 

PAKIET SREBRNY

Jeśli zdecydujecie się wybrać ten zakres usług, możecie liczyć, że zjawię się w dniu Waszego ślubu w miejscu (świątynia bądź urząd w zależności od charakteru ślubu), w którym wyznacie sobie miłość. Będę także do Waszej dyspozycji przez godzinę podczas przyjęcia weselnego. Pakiet ów zawiera 100 zdjęć z autorską obróbką, które zostaną udostępnione dla Was w specjalnie stworzonej do tych celów prywatnej galerii. Możecie również skorzystać z zakupu opcjonalnych usług, które dotyczą zrealizowania reportażu narzeczeńskiego, sesji ślubnej w plenerze, dodatkowej ilości zdjęć (200 sztuk), wydruku fotografii (format: 15x21, papier matowy), pozyskania wyjątkowego, skórzanego etui na zdjęcia, albumu (format: 20x20 bądź 20x30), zestawu 3 albumów (format: 20x20).

oferta ślubna 2020 oferta ślubna 2020

ZAMAWIAM PAKIET


PAKIET PLATYNOWY

Ten wariant cieszy się największą popularnością wśród Klientów. Jeśli wybierzecie Pakiet Platynowy, to możecie być pewni, że odwiedzę Wasze domy, żeby sfotografować przygotowania do tej najważniejszej, ślubnej ceremonii. Później, podobnie jak w Pakiecie Srebrnym, wspólnie udamy się do wybranego miejsca, w którym wypowiecie słowa przysięgi małżeńskiej. Spędzę z Wami także kilka najbliższych godzin już na sali bądź w kompleksie weselnym (do godziny 1 nad ranem). Gdy natomiast emocje odrobinę opadną, w dogodnym dla Was terminie przygotujemy niezapomnianą sesję plenerową. Pakiet zawiera 500 zdjęć z autorską obróbką. Odbitki (format: 15x21; papier matowy) zapakowane w ręcznie wykonane, skórzane etui. Dołączę również pendrive z materiałem ślubnym, byście się mogli nim cieszyć, gdziekolwiek będziecie. Jeśli uważacie, że warto poszerzyć prezentowaną ofertę o kilka dodatkowych usług, możecie skorzystać z sesji narzeczeńskiej, pakietu 100 dodatkowych fotografii, pakietu 200 dodatkowych fotografii, dłuższego czasu pracy fotografa na weselu, albumu (format: 20x20 bądź 20x30), zestawu 3 albumów (format: 20x20), poprawin.

oferta ślubna 2020 oferta ślubna 2020

ZAMAWIAM PAKIET

 

PAKIET ZŁOTY

Ta propozycja stanowi natomiast najbardziej kompletną opcję usługową i zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Sesja narzeczeńska, przygotowania, fotografowanie uroczystości ślubnej, praca fotografa podczas przyjęcia weselnego (do godziny 2 nad ranem), reportaż ślubny w plenerze, pakiet 800 zdjęć z autorską obróbką, wydruk fotografii (format: 15x21, papier matowy), skórzane, ręczne wykonane etui, pendrive, album 25x25

oferta ślubna 2020 oferta ślubna 2020

ZAMAWIAM PAKIET

 

Poza fotografiami, które stanowią clou naszej współpracy, równie ważną rolę pełnią wcześniej już wymienione dodatki, szczególnie te w postaci albumu, dodatkowej sesji narzeczeńskiej, większej ilości zdjęć itd. Albumy, które dołączam w ramach zakupu pakietu bądź opcjonalnej usługi, są wyjątkowe i służą moim Klientom nie przez lata, ale dekady. Ręcznie wykonane etui na zdjęcia to z kolei niezwykle gustowny futerał, który pozwoli przechować najciekawsze fotografie, a przy tym nie nadszarpnie go ząb czasu – cały wykonany jest ze skóry. Tym z Was, którzy chcą uczynić z własnego ślubu pewną kompletną historię, proponuję skorzystanie z opcji realizacji sesji narzeczeńskiej i sesji plenerowej(Pakiet Srebrny), które stanowią odpowiednio wprowadzenie i szczęśliwy finał całego przedsięwzięcia.

Można wiele opowiadać o ofertach i usługach na gruncie fotografii ślubnej, ale jestem zdania, że najlepiej o czyjejś pracy świadczą jednak słowa jego Klientów. Sami możecie sprawdzić, jak wypowiadają się o współpracy ze mną wszystkie  Pary, których miałem przyjemność fotografować w tym niezwykłym dla Nich dniu. Zapraszam do lektury opinii Klientów i rekomendacji na portalach ślubnych o tym, jak ochoczo odwiedzają mnie osoby, które potem przed obiektywem mojego aparatu składają swój pierwszy, małżeński pocałunek. Co moi Klienci we mnie cenią? Umiejętność pracy z ludźmi, dar rozładowywania napiętej atmosfery i przyjacielskie relacje, które jestem w stanie nawiązać w kilkanaście minut. Ach, i zdjęcia! No tak, wyjątkowe ujęcia i niezwykłe kadry – bo to najważniejsze.

 

Na koniec krótkie Vademecum! Co należy zrobić, żebyśmy mogli fotograficznie zrealizować Wasz ślub? To proste!

  1. Wejdźcie na stronę i zapoznajcie się ze zdjęciami w Galerii. Portfolio liczy sporo fotografii, więc jest co oglądać i oceniać.
  2. Jeśli spodobają się Wam moje zdjęcia, to ślijcie do mnie zapytanie odnośnie do terminu realizacji Waszego reportażu ślubnego za pomocą formularzu zgłoszeniowego bądź wykorzystując do tego celu mój fanpage!
  3. Umówcie się ze mną na spotkanie. Zapraszam do zaprzyjaźnionych kawiarni w Dąbrowie Górniczej: Cafe Kamienica i Coffee City ugoszczą nas, a my przy kawie spokojnie porozmawiamy o Waszym ślubie.
  4. Teraz już tylko pozostanie nam podpisanie umowy i wpłata zaliczki.
  5. Na około tydzień przed uroczystością kontaktuję się z Wami i ustalamy godzinę rozpoczęcia mojej pracy.
  6. Widzimy się podczas realizacji reportażu ślubnego we wskazanym przez Was miejscu.
  7. Tworzymy zdjęcia poślubne w ramach sesji plenerowej.
  8. W ciągu – ekspresowo szybko! – 10 dni od zakończenia sesji plenerowej do Waszych rąk trafia kompleksowy materiał zdjęciowy z moją autorską obróbką.

 

Zapraszam,

Pietrzyk-foto, polecany fotograf ślubny i rodzinny


Pietrzyk-foto - fotograf Dąbrowa Górnicza - fotografia ślubna Śląsk - fotograf ślubny Śląsk - fotograf dziecięcy - fotograf rodzinny  - kontakt - 798 912 984 - fotograf@pietrzyk-foto.pl

Pietrzyk-foto - fotograf Dąbrowa Górnicza
798 912 984
/ fotograf@pietrzyk-foto.pl