Asia i Paweł | Sala Lando | Tarnowskie Góry 2022

tarnowskie góry

Asia i Paweł zaprosili mnie ze swoim aparatem do Tarnowskich Gór, w których zarówno wzięli ślub, jak i później świętowali dopiero co zawarte małżeństwo w klubie jeździeckim Lando. Rok 2022 to coraz lepszy rok. Szkoda, że już powoli się kończy!

asia | paweł

Tych dwoje szykowało się w tym dla nich ważnym dniu do ceremonii zaślubin we własnych domach. Paweł w garniturze od Pierre Cardin wyglądał świetnie. Tak to już jest z wysokimi i szczupłymi mężczyznami: cokolwiek nie ubiorą, leży na nich idealnie. Dodatki ślubne wprowadziły ubiór i samego bohatera na jeszcze wyższy poziom sznytu. W przygotowaniach Pawłowi pomagał świadek: jego brat, którego również nie zabrakło na zdjęciach.

Asia, jak przystało na pannę młodą, otoczyła się gronem najbliższych sobie pań, żeby wspólnie z nimi cieszyć się ostatnimi chwilami panieństwa. Były ujęcia grupowe w specjalnych stylizacjach realizowane na zewnątrz, ale też fotografie Asi w pięknej sukni ślubnej z salonu Madonna w Katowicach. O makijaż zadbała Ewa Król-Praska, z kolei o włosy Joanna Ogorzelska.

Kiedy już przyszli młodzi się spotkali, otrzymali również od swoich rodziców błogosławieństwo i właśnie tu, w domu Asi, miały również miejsce dla nich podziękowania. Bardzo wzruszający moment, który tylko zwiastował kontynuację wzruszeń już w samym kościele.

Ślub, ach, co to był za ślub. Tradycyjne poprowadzenie panny młodej przez tatę do ołtarza, wspaniała msza święta, kaskada najróżniejszych emocji, w których jednak królowała radość i szczęście, słowa przysięgi, wzajemne nałożenie obrączek (wykonanych w pracowni gemmologicznej Jacka Ożdżeńskiego) na palce i cyk, kolejne ujęcie! Oto przedstawiam Wam Asię i Pawła, od teraz już kroczących wspólną życiową ścieżką. Aparat, tak na marginesie, nie tylko zaklina wspomnienia, ale też dokumentuje i pełni pieczętującą funkcję.

Każde zaślubiny swoje zwieńczenie znajdują w przyjęciu weselnym. Tym razem tego obowiązkowego elementu również nie zabrakło. Przenieśliśmy się kilka kilometrów dalej, by móc wspólnie z młodymi potańczyć, zjeść i się napić, słowem: dzielić i cieszyć się tymi wyjątkowymi chwilami, które następują zaraz po wizycie w świątyni.

Asia i Paweł
Lando

Lando, klub jeździecki, ale i sala weselna w jednym!

Lando, umiejscowiony w Ptakowicach, to kolejny kompleks weselny wart polecenia. Na co dzień pełni on jednak zupełnie inną rolę. Można w nim oddać się niezapomnianym konnym przejażdżkom. O właściwy wystrój Lando tego dnia postarała się Joanna Sell-Grabska & Co, a genialnego tortu spróbowaliśmy wprost z pracowni cukierniczej Śnieżka Gliwice. Ale to nie koniec przysmaków z dużą ilością cukru: pomocną dłoń wszystkim łasuchom wyciągnęła Cukiernia Romantyczka z Nakła Śląskiego. 

Asia i Paweł pokazali na parkiecie, na co ich tanecznie stać. Do pląsów dołączyła się rodzina, przyjaciele i najbliżsi znajomi. Tego popołudnia, wieczora i nocy o aranżacje muzyczne zadbał zespół Your Crush. I tu się na chwilę zatrzymamy, ponieważ w tym bandzie wokalistką jest Anna Buczkowska, finalistka The Voice od Poland! Przy takim głosie i czynnym wsparciu innego duetu Essence of Music (utalentowane skrzypaczki) wszyscy po prostu musieli bawić się świetnie! To był wspaniały występ, prawdziwa uczta dla ucha.

Lubicie przepyszne drinki? Co prawda sam nie miałem okazji spróbować, ponieważ zobowiązałem się wykonywać wszelkie czynności zawodowe w zupełnej trzeźwości, ale goście zachwalali drinki od MJ Wood, chłopaków stojących za barem.

Wszystko, co dobre, a do czego jesteśmy przyzwyczajeni, szybko się kończy. Po weselu przyszedł jeszcze czas na sesję poślubną w plenerze, o czym słów kilka.

plener ślubny

Plener w okolicznościach przyrody i z lampką szampana? Dlaczego nie! Celebrować związanie się na całe życie można wszak nie tylko podczas przyjęcia weselnego, ale i na łonie natury, co też pokazali Asia i Paweł w ramach sesji plenerowej.

Ale to nie wszystko, połączenie subtelnej elegancji w osobach nowożeńców, las o zachodzie słońca, golden hour i w końcu dość zaskakujący element, którym okazał się duży fiat, dały naprawdę niezwykle satysfakcjonujące efekty. Sami oceńcie, czy taka stylistyka trafia również i w Wasze gusta. Ci, którzy chcą zobaczyć też inne realizacje, mogą to zrobić, odwiedzając zakładkę z portfolio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *