Beskidzki Raj | Ślub i wesele

fotografia ślubna zawoja

Zawoja – malownicza wieś w województwie małopolskim, która jak dla mnie, idealnie jest skrojona na realizację ślubu oraz wesela. Właśnie tam spędziłem wyjątkowy czas w towarzystwie Oli i Kamila, a także ich bliskich. Reportaż ślubny miał początek w niezwykle ekskluzywnym kompleksie weselnym, usytuowanym na tyle wysoko, że miałem problem z podjazdem. Z drugiej strony Beskidzki Raj wybudowany na takiej wysokości rehabilitował się widokami zapierającymi dech w piersiach. Gdzieś w oddali mogłem  nawet dostrzec górskie masywy pokryte już grubą warstwą śniegu. 

Przygotowania powstały w lobby, holu, a także w pokoju hotelowym. Kadry wyszły jak z katalogu fotografii ślubnej – tak myślałem do momentu, kiedy nie zobaczyłem apartamentu Oli w Hotelu Beskidzki Raj, w którym młoda w towarzystwie swojej świadkowej, rodziców oraz sztabu osób odpowiedzialnych za makijaż i ślubne uczesanie szykowała się na spotkanie z Kamilem. Z czystym sumienie mogę powiedzieć, że Zawoja z kompleksem Beskidzki Raj SPA & WELLNESS, śmiało może konkurować z dosyć mocno popularną miejscowością ślubno – weselną jaką jest Szczyrk – materiały z Hotelu Alpin, Romeo i Julia etc. znajdziecie tutaj – LINK 

klasztor karmelitanów bosych

Zawoja klasztor

Ceremonia ślubna odbyła się w Kościele pw. św. Józefa Rzemieślnika Klasztoru Karmelitów Bosych. To mały, piękny kościół, gdzie od progu na twarzach duszpasterzy bije uśmiech i ciepło. W świątyni czułem się bardzo swobodnie, w dużej mierze za sprawą przyjaźnie nastawionego księdza. Chór zaczął śpiewać, a Olę wprowadził jej tata. Kamil razem z bratem czekali przed ołtarzem. Po uroczystości ślubnej nastał czas zdjęcia grupowego, następnie poprosiłem zebranych aby utworzyli szpaler, którym później przeszli młodzi – wyszło genialnie. 

zabawa weselna

Beskidzki Raj

Beskidzki Raj, wesele. Impreza taneczna pełna koloru obfitująca w zabawy prowadzone przez JuicyPOP – polecam. Co zasługuje na ogromne brawa?  Po 1 – dekoracje Sali. Po 2 kucharz serwujący niesamowicie pyszne dania weselne. Po 3 Wokalistka zespołu JuicyPOP – kiedy cała sala bije brawo po każdym wykonanym, zaśpiewanym utworze to musi coś znaczyć! Po północy będąc świadkiem, życzeń, zabaw tanecznych, tortu weselnego, zimnych ogni i oczepin zebrałem sprzęt, pożegnałem się z parą młodą i wyruszyłem w drogę powrotną do domu.

Beskidzki Raj

plener ślubny kraków

plener ślubny kraków

Plener ślubny Kraków, przyznam, że to był dla mnie najważniejszy etap – dlaczego? Po pierwsze, wykorzystałem zupełnie nową, niesprawdzoną miejscówkę; po drugie, w sesji poślubnej udział wziął, wyjątkowy uczestnik, który materiałowi dodał charakteru – mowa tu o … UWAGA, UWAGA!! zabytkowym mustangu w kolorze butelkowej zieleni – zakochałem się. Pałac Balice, to tam w godz. popołudniowych powstawały wyjątkowe zdjęcia z pleneru ślubnego Oli i Kamila. Front murów pałacowych z przeszkleniami i schodami z zaparkowanym mustangiem robił wrażenie, ale tył zrobił chyba jeszcze większe. Miałem wrażenie, że mógłbym się kręcić wokoło tego pięknego, zabytkowego miejsca godzinami, robiąc zdjęcia, a i tak by mi się nie znudziło. Zdecydowanie odczuwam chęć, by jeszcze tam wpaść i to nie jeden raz!

Być może poszukując fotografa ślubnego 2023/2024 traficie na moją stronę a może nawet na ten wpis. Zapoznajcie się proszę z oferta ślubna na rok 2023 i na rok 2024. Może spośród sporej ilości prac to właśnie moje przypadną wam do gustu. Wtedy będziemy mogli ustalić termin spotkania w kawiarni w Dąbrowie Górniczej – zjemy dobre ciastko, opowiem Wam o pracy z młodymi w dniu ślubu, odpowiem na Wasze pytania i przejdziemy płynnie do umowy. Jestem do Waszej dyspozycji – polecany fotograf ślubny 2023. Pietrzyk-foto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *