Biała Róża | Karolina i Marcin | Usługi ślubne 2022

Tym razem sala weselna Biała Róża, Karolina i Marcin jako nowożeńcy, a wszystko to jako kolejna odsłona edycji limitowanej fotografii ślubnej mojego autorstwa: Szczyrk 2022. Uwielbiam to turystyczne miasteczko!

biała róża

Miejsce nie jest mi w żaden sposób obce. Biała Róża to sala, na której fotografowałem na przestrzeni ostatnich sezonów weselnych kilka par. Czym zatem kompleks może się pochwalić? Bez wątpienia położeniem. Okalające kompleks weselny Beskidy nadają mu charakteru i wspaniale komponują się z uroczystościami weselnymi, które się w nim odbywają. Sala jest w stanie pomieścić 170 osób, można z niej udać się na taras, z którego z kolei dla naszych oczu dostępne są wyjątkowe widoki: Skrzyczne, najwyższy szczyt dla pasma Beskidu Śląskiego. 

karolina i marcin

Przygotowania do uroczystości zaślubin Karoliny i Marcina odbyły się we wspomnianym wyżej kompleksie weselnym. W dwóch różnych pomieszczeniach fotografowałem w pierwszej kolejności przyszłego pana młodego, który do tego wyjątkowego wydarzenia szykował się w hotelowym pokoju przy asyście swojego świadka. Kilka niezłych zdjęć Marcina w smokingu z Bytomia sami możecie podejrzeć.

Z kolei Karolina do celów przygotowawczo-zdjęciowych wykorzystała apartament małżeński (kobieta zawsze potrafi się ustawić!) w gronie najbliższych jej osób i… przy pomocy prosecco. Ubrana w suknię od Avenue 22 Katowice prezentowała się znakomicie, co też możecie zobaczyć.

Sam ślub miał miejsce z kolei w warunkach plenerowych z udziałem przedstawiciela urzędu stanu cywilnego. Po zaślubinach wykonałem młodym szereg zdjęć, w których główną rolę, poza oczywiście Karoliną i Marcinem, grała bardzo interesująca dekoracja kwiatowa. A skoro już przy kwiatach jesteśmy, to niezwykły widok – będący dziełem rodziny i przyjaciół biorących udział w ceremonii –  zafundował szpaler. Goście obsypywali parę młodą płatkami kwiatów, gdy ci przechodzili pod szpalerem stworzonym z ramion i dłoni.

Takie zakończenie uroczystości ślubnej to wspaniała alternatywa dla tub bądź konfetti. Młodzi celebrowali ślub na sali, na której wszystkich wspaniale bawił DJ Rafał Woźniok. Na wielki szacunek zasługuje Marcin, który mierzył się z poważną kontuzją nogi, a i tak przetańczył całą noc, brawo! Pan młody nie tylko zresztą pląsał popisowo na parkiecie, ale dał się nam poznać jako wokalista, śpiewając specjalnie dla swojej małżonki. 

usługi ślubne 2022

ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ, ŻE CZASEM JESTEŚCIE PO PROSTU CIEKAWI, SAMI SZUKAJĄC INSPIRACJI DLA WASZYCH ŚLUBÓW I WESEL, KTO TAK ŁADNIE UCZESAŁ MŁODĄ, A Z KTÓREGO SALONU POCHODZI TAKA WSPANIAŁA SUKNIA. W ZWIĄZKU Z TYM NIEDŁUGA LISTA TYCH WYKONAWCÓW, O KTÓRYCH WCZEŚNIEJ NIE WSPOMNIAŁEM: MAKIJAŻ – HELLO BEAUTY EWA POTERA, FRYZURA – MAŁGORZATA WRÓBEL HAIR STYLIST, DEKORACJE KWIATOWE – HOHAHE ANETA ADAMCZYK

Wybór pleneru dla reportażu poślubnego jest równie ważny jak sama ceremonia i przyjęcie weselne. Dodatkowo nowożeńcy pozbawieni są zbędnego ładunku, który stanowi nadmierny stres. Podczas sesji plenerowej zazwyczaj nikomu już nie towarzyszy i w pełni można oddać się pozowaniu do ujęć.

Karolina i Marcin zdecydowali się na taki w klimacie miejskich murów i ulic. Szczęśliwie mogliśmy skorzystać z dobrodziejstw pogody: słońce nie przestawało świecić. Sami zobaczcie, jak wąskie uliczki i gra światłem mogą przyczynić się do oryginalnych kadrów pochodzących z takiego rodzaju sesji zdjęciowej

usługi ślubne 2022

Piotr w sposób perfekcyjny i profesjonalny udokumentował nasz najwazniejszy dzień w życiu. To dzięki niemu będziemy ze wzruszeniem ale i uśmiechem wracać do tych fotografii w kolejnych dniach, miesiącach i latach. Przeglądając za 50 lat zdjęcia z wnukami nie omieszkam im przekazać że Piotr Pietrzyk, ten znany na całym świecie Artysta Fotograf, robił mnie i waszej babci zdjęcia na ślubie.


zarezerwuj termin swojej sesji ślubnej

Skoro już o usługach mowa, to w segmencie fotografii ślubnej i weselnej gorąco polecam Wam siebie! Nieprzerwanie spotykam się z Wami i dzięki temu zapełniam kolejne terminy na przyszły rok i na 2024. Teraz, kiedy jednak sezon powoli zbliża się do końca, mam zdecydowanie więcej czasu, by Was poznawać, a także rozmawiać o Waszych wizjach realizacji ceremonii ślubnych od strony zdjęciowej. Zapraszam. Oferta fotografii ślubnej dostępna tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *