Biała Róża Szczyrk

Biała Róża Szczyrk

Wśród par młodych organizujących ślub i wesele bardzo modne i wygodne jest aby całość odbyła się w miejscu innym niż miejsce zamieszkania. Dlaczego modne? Wiadomo! Ale wygodne? – wygodne, ponieważ łączymy uroczystość ślubną i wypoczynek – dłuższy urlop. Moja para młoda postawiła na organizację przyjęcia weselnego w hotelu o nazwie: Biała Róża w Szczyrku. Sala na wesele idealna o czym mogłem się przekonać na własnej skórze. Z Agnieszką i Michałem przygoda zaczęła się od sesji narzeczeńskiej w Krakowie, gdzie o wschodzie słońca chłonęliśmy budzące się do życia ulice starej części miasta, popijając aromatyczną kawkę i oczywiście robiąc zdjęcia.

Biała Róża Szczyrk – sala na wesele powitała mnie widokiem ludzi pracujących – byłem nieco wcześniej niż zwykle. Nie chciałem stać w korkach i trafiłem akurat na dekorowanie miejsca zabawy i stołów dla gości weselnych. Całość miała się już ku końcowi dlatego mogłem sobie pozwolić na małą czarną w towarzystwie pary młodej ich bliskich oraz ekipy florystów. Ostatni łyk i zacząłem fotografować przepiękne kompozycje kwiatowe, słodki kącik uginający się pod ciężarem ciast, a także wszystkie najdrobniejsze elementy o które zadbała Agnieszka z Michałem.

Biała Róża Szczyrk przygotowania ślubne. O równej godzinie odwiedziłem Michała w jego apartamencie – podczas zdjęć towarzyszyli nam rodzice Pana młodego oraz świadek. Kilka chwil po zdjęciach na parterze kompleksu weselnego Biała Róża Szczyrk udałem się na górę do Agnieszki. Czekała na mnie razem z siostrą, która tego dnia pełniła rolę świadkowej. Zobaczcie te piękne portrety ślubne w naszym wykonaniu.

Ślub zaplanowano w drewnianym kościółku usytuowanym przy samym wjeździe do miasteczka. Agnieszkę w tak wyjątkowej chwili do ołtarza poprowadził tata. Kiedy znalazła się u boku Michała rozpoczęliśmy na dobre uroczystość ślubną. Parę wzniosłych momentów później, oboje byli już Mężem i Żoną. Pierwsze emocje opadły? – o tak! Ostatni z gości złożył życzenia? – tak jest!, Zatem przenieśliśmy się kontynuować te wyjątkowe chwile na Salę weselną Biała Róża. Imprezę poprowadził Paweł Walczyk – lepiej nie mogliśmy trafić. Samo przyjęcie w Białej Róży w Szczyrku trwało dla mnie do 1 nad ranem. Byłem świadkiem niejednego gorzko, gorzko, niezliczonej ilości toastów i zabaw tanecznych. Co jak co ale Paweł umie poprowadzić dobrą zabawę. Wszyscy goście poczuli prawdziwy smak imprezy w rytm najlepszych play list weselnych. Po kilku setach popracowałem z większą ilością gości Agnieszki i Michała w ogrodzie. Fotografowałem grupówki, które zawsze są ważnym dodatkiem podczas realizacji zdjęć ślubnych. Dużo zdjęć powstało tego dnia o czym się jeszcze mocniej przekonałem podczas zgrywania materiału. Ładnych parenaście gigabajtów miłości. Piękna pamiątka z dniu ślubu – zobaczcie galerię!

sala na wesele w szczyrku

2 tygodnie później po udanym wypadzie wakacyjnym Agnieszki i Michała mogłem się umówić na plener ślubny. Zawsze zaznaczam aby możliwie najszybciej zorganizować sesję poślubną – dlaczego? Po 1 – chodzi głównie o Wasze chęci. Pamiętajcie im bardziej będziecie zwlekać tym bardziej nie będzie Wam się chciało. Po 2 – dobrze jest mieć na zdjęciach bukiet ślubny. Odpowiednio zakonserwowany w lodówce przetrwa ok tygodnia w sam raz na plener. Po 3 – nie ma to jak fotografować plener ślubny kiedy para młoda żyje jeszcze wydarzeniami ostatnich dni ślubu oraz przyjęcia weselnego. Kiedy jednak macie zaplanowany wypad wakacyjny tak jak w przypadku Michała i Agnieszki, oczywiście działamy zaraz po powrocie. Zrelaksowani, odprężeni Agnieszka z Michałem, pracowali przed obiektywem w jedno z ciepłych, późnych popołudniowych dni sierpnia. Na fotografiach możecie zobaczyć sporą ilość naturalnych ujęć w blasku słońca, w tle wodę, klify, zieleń i przestrzeń – brzmi fajnie? Uwierzcie, wygląda jeszcze lepiej.

Biała Róża Szczyrk

Polecamy Piotrka w 100%! Mega profesjonalny gość, a dodatkowo świetna atmosfera podczas współpracy. Mamy super materiał z sesji narzeczeńskiej, wesela oraz sesji ślubnej, na pewno jeszcze będziemy się spotykać przy innych ważnych okazjach (albo na kawce)! Agnieszka i Michał

Fotograf ślubny oferta 2023 – skorzystajcie z usług profesjonalnego fotografa, który w wyjątkowy, oryginalny sposób zapisze najważniejsze momenty z przygotowań, ślubu, wesela oraz pleneru ślubnego. Pakiety wraz z cennikiem czekają na Wasze odwiedziny. Zapoznajcie się z nimi przy dobrej kawce w domu. W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji. Pietrzyk-foto, fotografia ślubna pełna uśmiechu i miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *