Fotografia ślubna w deszczu

Fotografia ślubna w Tarnowskich Górach, oferta fotografii ślubnej Pietrzyk-foto

Fotografia ślubna, którą zrealizowałem nieco później przez sytuację epidemiologiczną, będącą utrapieniem dla osób planujących przyjęcia weselne, zakończyła się szczęśliwe. Sybilla i Jaś, 5 sierpnia 2021 roku zostali małżeństwem.

Fotografia ślubna, oferta – czyli jak wybrać odpowiedniego usługodawcę na ślub i przyjęcie weselne? Kiedy już dokonacie właściwego wyboru nasza przygoda rozpocznie się od fotografii przygotowań – Zaczynamy!

Tego dnia lało jak z cebra – wg powiedzonek i zabobonów buty postawione na parapecie powinny uchronić parę młodą przed taką aurą, ale najprawdopodobniej Jasiu o tym zapomniał – lało niemiłosiernie. Inne powiedzenie mówi, że jak pada, to błogosławi i będzie dużo pieniędzy – zatem po tym dniu, młodzi powinni dołączyć do grona milionerów – ale do sedna. Fotografie młodego, szykującego się na wyjście z domu rozpocząłem dosyć wcześnie. Punkt 10:00 wraz z operatorami, Arturem i Pawłem wystartowaliśmy w Tarnowskich Górach a następnie przenieśliśmy się do równie deszczowych Zbrosławic.

fotografia ślubna w domu pana młodego

Tam czekała na nas Sybilla – w pomieszczeniu było odrobinę ciemno ale daliśmy radę stworzyć wyjątkowe fotografie ślubne, gdzie kluczową rolę odegrały dodatki. Dużo dodatków ślubnych… Kiedy musieliśmy oddać Sybilli kolejno: pierścionek zaręczynowy, obrączki ślubne, biżuterię ślubną, perfumy, kwiaty, buty do ślubu wraz z welonem i oczywiście suknię ślubną to był znak, że Pan młody nadjeżdża samochodem w towarzystwie świadka. Teraz tylko pozostało mi do sfotografowania pierwsze spotkanie pary młodej, błogosławieństwo i możemy z chłopakami jechać do kościoła.

kościół w zbrosławicach

Parasolki się przydały aby dotrzeć do murów świątyni w Zbrosławicach – moją uwagę zwróciły wspaniałe dekoracje. Zapełniającym świątynie bliskim Sybilli i Jasia, także przypadły do gustu udekorowane ławy, ołtarz oraz miejsce które za chwilę mieli zająć młodzi. Najważniejsze na tym etapie fotografii reportażowej jest wejście pary młodej, czyli coś czego nie da się późnej powtórzyć. Następna w kolejności jest przysięga małżeńska, która jest wypowiadana w połowie mszy świętej i oczywiście bardzo ważne nakładanie obrączek. Te momenty są najważniejsze nie tylko w sferze duchowej ale i technicznej. Wyszedł mi wspaniały materiał. A – bym zapomniał. Wielkie oklaski dla kolegów Jasia, którzy zatroszczyli się o rewelacyjną oprawę muzyczną podczas mszy.

Restauracja Stary Młyn

Restauracja Stary Młyn – w tym miejscu przyjęcie weselne poprowadzili Simon M. & Master. Panowie od progu witali gości, którzy powoli wypełniali miejsca przy stolikach. Kiedy wszyscy znaleźli się we wnętrzu, para młoda przekroczyła próg w asyście kolorowego konfetti.

To ważne aby odpowiednio wybrać ekipę do prowadzenia takiej uroczystości. Mój materiał jest w 80 procentach uzależniony właśnie od podejścia dj czy zespołu. Dzięki chłopaki. Ze Starego Młyna wyniosłem dużo, rozmaitych kadrów obfitujących w uśmiechy, zabawę, tańce – czego chcieć więcej. Młodzi są zachwyceni – Brawo JA!

stary młyn, wesele

Naturalny plener ślubny

Sesja poślubna – wykonałem ją w miejscu, w którym gdy jestem prywatnie na rowerze czy spacerze mam problem, żeby spotkać chociażby jedną osobę. Jedyne co mi towarzyszy to cisza, spokój i otaczająca natura. Umawiając plener ślubny z Sybi i Jasiem zapewniłem ich, że będziemy mieli pełną swobodę pracy, nikt nam nie będzie przeszkadzał w końcu będziemy na łonie natury – i co? W trakcie trwania zdjęć ślubnych mijali nas rowerzyści, biegacze, spacerujące rodziny, panowie na quadach i krosach, a także panie z pobliskiej stadniny na dwóch pięknych koniach – oj z tego się akurat ucieszyłem bo całkiem przypadkowo wyszły kadry jak złoto! – przypadek czasami jest dobrym przyjacielem fotografa ślubnego. Para młoda w towarzystwie białego i czarnego konia, no coś pięknego.

Fotografia ślubna 2023 - oferta

Jeżeli podobnie jak nam spodobał się Wam reportaż ślubny a całkiem przypadkowo jesteście na etapie poszukiwań fotografa, który zrealizuje dla Was zdjęcia z dnia ślubu, wesela oraz pleneru. Dobrze się składa. Wyjątkowa fotografia ślubna to moja specjalność. Napiszcie do mnie, umówmy się na spotkanie i stwórzmy wspólnie przepiękną pamiątkę. Oferta fotografii ślubnej 2023 już na www. Nie czekajcie – rezerwacje terminów wraz z oferta ślubna dostępna na rok 2023. Na rok 2022, nie przyjmuję już zleceń 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *