Minisesje świąteczne | oferta Pietrzyk-foto

Spieszę Cię poinformować, że właśnie wjeżdżają 2 świeżutkie pakiety minisesji świątecznych! Nie masz pomysłu na prezent dla swojej połówki bądź bliskich? Chcesz mieć wyjątkową pamiątkę z nadchodzących świąt wraz z rodziną? Lubisz sobie robić fotki w saniach, do których zaprzęgano czerwononosego Rudolfa? Odpowiedź jest tylko jedna: sesja zdjęciowa w bożonarodzeniowym klimacie! Poniżej info dotyczące tego, co znajdziesz w każdym z nich. Nie ma co się zastanawiać, tylko rezerwować! Akcja stanowi bowiem limited edition. 

pakiet mini - 250zł

Standardowy pakiet, który znajdzie uznanie wśród większości z Was. Wybierając ten pakiet, otrzymujesz: 20 minut zdjęć, podczas których wykonam około 20 kadrów z autorską obróbką, fotografie udostępnione będą w prywatnej galerii on-line.

pakiet maxi - 500zł

Oto pakiet, który odpowie na potrzeby co bardziej wymagających Klientów. Wybierając go, możesz liczyć na: ok 1h zdjęć, podczas których wykonam około 50 kadrów później autorsko opracowanych, sesja odbędzie się w plenerze bądź Waszym domu, fotografie udostępnione będą w prywatnej galerii on-line.

Dodatki? do każdego z pakietów można dodatkowo zamówić – odbitki w ilości 50 sztuk; drewniane, spersonalizowane pudełko na fotografie plus wykonany z tego samego surowca pendrive; album 20 x 20 cm. Gdzie? Minisesje świąteczne realizowane są w plenerze, w leśnej scenerii okolic Pustyni Błędowskiej i ruin Zamku w Bydlinie (nie tylko cyknę Tobie i Twoim bliskim fantastyczne zdjęcia, ale i miło spędzicie czas w malowniczych lasach Małopolski). Tematyka? Motywem przewodnim minisesji jest, uwaga, uwaga!, wyprawa po choinkę. Kiedy? Zdjęciowe spotkania odbywają się w każdy weekend, począwszy od listopada, w godzinach 11.00-16.00 co 30 minut. Jak się ubrać? Zdecydowanie należy ubrać się ciepło, ciężko ocenić, jaka pogoda nas zastanie, ale listopad to czas gwałtownych ochłodzeń. Dobrze widziane przez mój obiektyw są takie elementy garderoby, jak swetry, płaszcze, czapki, rękawiczki czy bezrękawniki. Spójna kolorystyka ubrań to klucz do zdjęciowego sukcesu, odcienie szarości, zieleni, beżu, brązu czy bieli świetnie wpasują się w charakter sesji. Przesada jest wrogiem dobrych fotografii. Najlepiej przywdziać basicowe ubrania, bez niepotrzebnych nadruków i grafik. Co jeszcze? Szanujmy swój i innych Klientów czas. Bardzo proszę o punktualne przybycie na wyznaczoną godzinę. Jeśli się spóźnisz, ramy czasowe Twojej sesji zostaną pomniejszone. Element zaskoczenia? Jest! Sanie świętego Mikołaja czekają na Ciebie i Twoją rodzinę bądź przyjaciół! Nie są to jednak zwykłe sanie, o czym tylko nieliczni się przekonają! 

Gorąco zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *