TAK, TO MY. KASIA I TO... PIOTREK.

ZatrzymujeMY w czasie chwile i emocje

Jesteśmy nierozłączni w życiu prywatnym i podczas realizowania swych pasji.
NAJWIĘKSZĄ Z NICH JEST, A JAKŻE!, FOTOGRAFIA ŚLUBNA I NIE TYLKO.
Chłonie nas bez reszty, a my jej na to pozwalamy.

Kasia i Piotr fotografia ślubna
Kasia i Piotr fotografia ślubna

MOŻEMY ŚMIAŁO POWIEDZIEĆ, ŻE ZNAMY RECEPTĘ NA ZATRZYMANIE CZASU​

A właściwie zna je profesjonalny fotograf ślubny. I nie, nie potrzebujemy do tego magicznych mocy, nie deklamujemy żadnych formuł różnorakich zaklęć. Niczym Zeus, który sięga po złote pioruny, my łapiemy za aparat i cykamy fotki. Bo o to chodzi w tej robocie: uchwycić i zamknąć możliwie największy ładunek emocjonalny w kadrze. Kochamy tę pracę, bo pomagamy budować wyjątkowe wspomnienia, do których możecie wracać, kiedy tylko zechcecie. Wszystkie te emocje i dużo więcej zachowa na zdjęciach dobrze dobrany fotograf ślubny. Dlatego warto mieć na uwadze, by ten wybór był dobrze przemyślany i nieprzypadkowy. Ta decyzja będzie bowiem w przyszłości procentowała nie tylko pięknymi zdjęciami ale przede wszystkim możliwością podróży w czasie do emocji i wzruszeń, które towarzyszyły Wam w ważnych chwilach.

REALIZUJEMY KAŻDE ZLECENIE OD PODSZEWKI: O SESJI BRZUSZKOWYCH PRZEZ PERSONALNE I BIZNESOWE PO ŚLUBNE​

Prawdę mówiąc, to właśnie aranżacja profesjonalnych sesji ślubnych jest naszą wizytówką. Niezależnie od tego, czy towarzyszymy Wam podczas uroczystości zaślubin, weselnych zabaw, czy może wspólnie pracujemy w plenerze, znajdujecie w nas pełne oparcie. Realizujemy Wasze fotograficzne życzenia od postaw, kompetentnie i korzystając z naszego bogatego doświadczenia. Doradzamy, sugerujemy, pomagamy. Wszystko dla wspólnego celu, jakim ma być idealna fotografia, niezależnie, czego dotyczy. Czy jest to fotografia ślubna, fotografia brzuszkowa,, czy zdjęcia personalne i biznesowe. Efekt zawsze musi być satysfakcjonujący obydwie strony, a same zdjęcia zawierać "to coś", co sprawia, że chcemy wracać do nich tak często.

Niezależnie od tego, czy towarzyszymy Wam podczas uroczystości zaślubin, weselnych zabaw, czy może wspólnie pracujemy w plenerze, znajdujecie w nas pełne oparcie.

Doskonale wiemy, jak powinny wyglądać zdjęcia z takich uroczystości, bo sami stanęliśmy już na ślubnym kobiercu. Zdarza się, że pewne mikrochwile będące udziałem Młodej Pary zostają pomijane przez innych fotografów ślubnych, a my odnajdujemy w nich elementy konstytutywne dla zdjęcia bądź całej sesji. Czasem drobny, enigmatyczny uśmiech skrywa zdecydowanie więcej aniżeli ewidentnie roześmiana twarz. Diabeł tkwi w szczegółach, które zostają przez nas dostrzeżone i zarejestrowane. Właśnie po tym poznacie dobrego, profesjonalnego fotografa ślubnego z doświadczeniem. Jego umiejętności widać bowiem nie tylko na wykonanym zdjęciu, ale również podczas przygotowań, które pozwalają w najważniejszej chwili nie mieć wątpliwości, że wszystko będzie idealnie i tak też zostanie w pamięci i na zdjęciach. Wiemy, że wsparcie fachowca ma duże znaczenie dla samopoczucia podczas sesji. Dobry nastrój od razu widać bowiem na zdjęciach. Jesteśmy przekonani, że to jedna z ważnych składowych udanej sesji zdjęciowej, dlatego dokładamy starań, by była ona przyjemnością dla wszystkich.

To WłaŚnie doświadczenie pozwala nam stwierdzić, że ślub to mieszanka najskrajniejszych emocji: strachu, stresu, odrobiny niepewności, ale przede wszystkim podniecenia i uczucia szczęścia.

To naszą rolą jest, żeby te wszystkie odczucia i wrażenia, które towarzyszą Wam w najważniejszych w życiu chwilach zaprezentować z towarzyszącą im naturalnością, ale i w ciekawej formie wizualnej. Doskonale wiemy, że niektórych chwil nie da się powtórzyć, dlatego doświadczenie i uważność mają tak wielką wagę i są strategicznymi umiejętnościami w pracy fotografa ślubnego.
Pamiętajcie: to Wy i Wasze przeżycia grają główne role w tym spektaklu. My tylko staramy się je zauważyć i zapisać. Dokładamy starań by pozostać niewidocznymi asystentami całego przedsięwzięcia. Staramy się bowiem, aby efektem naszej pracy były zdjęcia tak piękne, aby powrót do nich po latach wciąż wywoływał te same, gorące emocje i wzruszenia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i portfolio. W przypadku fotografii najlepiej mówi bowiem obraz. Niechaj zatem przemówi i tym razem.