KARTY PODARUNKOWE – VOUCHERY

Szanowny Kliencie, idąc z duchem czasu, wprowadzamy do naszej oferty karty podarunkowe, dzięki którym dawanie sobie prezentów zyska nowy, wyższy i zdecydowanie bardziej kreatywny wymiar. Jeśli uważasz – jak i my sami – że bliska dla Ciebie osoba zasługuje, by obdarować ją czymś niepowtarzalnym, to wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. 

Karty podarunkowe

stanowią niecodzienne dopełnienie klasycznych prezentów, ale przede wszystkim sprawdzają się jako alternatywne rozwiązania dla utartych schematów i wszystkim dobrze znanych upominków. Zbliża się rocznica ślubu, oczekujecie dziecka, Twoja druga połowa niebawem będzie celebrować urodziny – sprezentowanie komuś profesjonalnej sesji zdjęciowej w atmosferze, która bez przerwy aktywuje uśmiech na twarzach fotografowanych, nie tylko wydaje się być, ale jest receptą na udany suwenir. Bez wątpliwości pozwoli cieszyć się usługami profesjonalnego fotografa przy najbliższej wybranej okazji lub nawet zupełnie bez niej. Nie trzeba bowiem specjalnej okazji, by cieszyć sie życiem, czyż nie? Gwarantujemy, że dostrzeżesz w spojrzeniu osoby obdarowanej naszym voucherem niedowierzanie i szczere zaskoczenie, a przecież o to właśnie chodzi, prawda?

Reportaże fotograficzne

to wyjątkowe prezenty z powodu kilku czynników: są wyszukane, oryginalne, wprowadzają swoisty powiew świeżości w temacie wręczania sobie podarków i w końcu, co najważniejsze, pełnią rolę pamiątek. Kwiaty więdną, biżuteria się nudzi, nowinki technologiczne wciąż ulegają dezaktualizacji na rzecz jeszcze nowszych, a zdjęcia pozostają ponadczasowe. Ładunek emocjonalny, który zostaje zamknięty w kadrze, już na zawsze stanowi jego nieodłączną część. Każdy z nas co najmniej kilka razy w życiu napotykał na kwestię dosyć problematyczną: co kupić bliskiej osobie? Czym i w jaki sposób docenić to, że obchodzi swoje święto bądź po prostu jest? Który z drobiazgów wręczyć? Nasza propozycja to istne remedium na bóle głowy spowodowane prezentowymi dylematami i niedogodnościami.

już teraz możesz

sprawić niespodziankę

swoim bliskim

Zamów u nas kartę podarunkową na wybraną sesję. Oferta obejmuje wszystkie te, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, wyłączając fotoreportaż ślubny. Sesje realizowane w ramach voucherów wykonujemy w domu / mieszkaniu Klientów oraz oczywiście w plenerze. Jesteśmy całkowicie otwarci na realizację nowych scenariuszy będących owocem Waszej wyobraźni. Sesje rodzinne, noworodkowe, personalne, biznesowe i inne z kartą podarunkową u Pietrzykfoto to znakomity pomysł na upominek, który może zaskoczyć na wielu płaszczyznach i na wiele sposobów. Czy przyszło Ci bowiem kiedykolwiek do głowy by ufundować komuś profesjonalną sesję fotograficzną? Teraz masz taką okazję. Nie zmarnuj jej. Spraw sobie i innym nieprzeciętny prezent!

fotografia brzuszkowa Pietrzyk Foto
Zdjęcia rodzinne Pietrzyk Foto
Zdjęcia rodzinne Pietrzyk Foto

Czekamy na Ciebie i Twoich bliskich

NAPISZCIE DO NAS​