Pogoria Residence | A&P | Śluby 2022

Adriana i Paweł 

 jedna z pierwszych par w 2022 roku, której materiał ślubny oficjalnie debiutuje na WWW. 

Niebawem kolejne wspaniałe reportaże, ale teraz pora na bohaterów wpisu – zaczynamy. 

Sala weselna – którą wybrać, kiedy rezerwować?

Pogoria Residence w Dąbrowie Górniczej to wyjątkowe miejsce, by zorganizować przyjęcie. Celebrowania ślubu bez sali weselnej pomyśleć się nie da. Dziś dzielę się z Wami jedną z nich, która moim zdaniem warta jest rekomendacji. Dlaczego? Ponieważ przyszło mi tam pracować już kilkanaście razy i za każdym wszystko stoi na najwyższym poziomie.

Jeżeli stosunkowo wcześniej zadbamy o przygotowania, to wymieniony kompleks świadczy całą paletę usług, z których przyszła para młoda może w pełni skorzystać. A wszyscy doskonale wiemy, że rezerwacja sali na dzień ślubu to nie kwestia kilku tygodni bądź miesięcy. Terminy oczekiwania idą raczej w lata.

Oczywiście nie ma w tym ani krzty przypadku, że przywołuję właśnie ten obiekt. Ada i Paweł zdecydowali się na Pogorię i z całą pewnością nie żałują swojej decyzji. Pogoria Residence posiada dwie sale przeznaczone na tego typu uroczystości oraz część restauracyjną – nie zapominajmy również o możliwości noclegu, która spełnia wymiar zarówno praktyczny, jak i jest po prostu komfortowa nie tylko dla nowożeńców, ale także dla gości. Dołóżmy do tego odpowiedzialny i zawsze pomocny personel, doskonałą kuchnię i personalizację oferty zgodnie z oczekiwaniami klientów. Czy trzeba czegoś więcej? Jasne! Odpowiednich: didżeja, operatora video i fotografa (najlepiej ślubnego z Dąbrowy Górniczej). Wspólnie z Dj Szanownym i Selected Studio znamy przepis na 100-procentowe zadowolenie uczestników takiego wydarzenia i naprawdę świetną zabawę.

Fotografia ślubna 2022 – początek sezonu

pierścionek zaręczynowy

W tym roku czeka mnie sporo wyjazdowych reportaży, dlatego cieszę się, jeżeli mogę od czasu do czasu popracować w mieście, w którym mieszkam. Nie to, że nie lubię podróżować, bo wszelkie wojaże szczerze uwielbiam. Ale wiecie, jak to się mówi: wszędzie dobrze… Problemów takiej natury nie miewa natomiast NAZWA, który na co dzień aktywnie działa przede wszystkim w Bielsku.

W pierwszej kolejności wspólnie odwiedziliśmy przyszłego pana młodego. Następnie nadeszła pora spotkania z jego – już za kilka chwil – małżonką. Mając zrealizowany set z portretami, dodatkami ślubnymi oraz kadry uwieczniające błogosławieństwo rodziców, wybraliśmy się do maleńkiego kościółka Chrystusa Króla w Dąbrowie, usytuowanego zaledwie kilka minut drogi od Ady. Świątynię, w której miałem przyjemność fotografować parę młodą, znam jak własną kieszeń. Bywałem tu przy okazji innych ceremonii tego typu, ale też opracowując zdjęciowo chrzciny czy komunie święte.

Proboszcz widząc mnie, już nie wymaga okazania legitymacji uprawniającej do wykonywania zdjęć w miejscach o charakterze religijnym. A skoro już dotknęliśmy tego tematu. Czy należy mieć legitymację? Co daje taka dyskietka, na jaki okres jest wydawana i czy często duchowni o nią proszą? Wpis poświęcony szkoleniom dla fotografów ślubnych niebawem na blogu. Stay tuned!

pogoria residence - wesele ady i pawła

Ślub swoje zwieńczenie najczęściej znajduje w postaci zabawy na sali weselnej. Już dziś zdążyłem wspomnieć o szczególnym kompleksie: Pogoria Residence w Dąbrowie Górniczej. Kiedy nastąpiło rozpoczęcie wesela? Oczywiście po uprzednio rozdanym szampanie gościom świeżo co upieczonej pary młodej. Małżonków przywitano, jak każe tradycja, chlebem i solą, potem bliscy Ady i Pawła złożyli im najlepsze życzenia i mogliśmy przejść do clou, czyli świętowania.

Co wydarzyło się następnie, możecie podejrzeć na fotografiach w Galerii – wśród ujęć znajdziecie z całą pewnością dzikie pląsy na parkiecie, połamane obcasy uczestniczek przyjęcia, a także wiele radości malującej się na twarzach biesiadników. Na co poniektórych widać też taneczne zmęczenie, czemu winien był nie kto inny, tylko Paweł Walczyk (Dj Szanowny)*. Ja z nowożeńcami pożegnałem się tuż po północy. To były dobrze spędzone godziny! Reportaż ślubny liczył ogromną ilość zebranego materiału. Już zacierałem dłonie na myśl o selekcji najciekawszych kadrów i ich autorskiej oprawie!

* jeśli chcecie dowiedzieć się o nim więcej, zachęcam do odwiedzenia zakładki: TOP POLECANI USŁUGODAWCY.

Fotograf ślubny, Dąbrowa Górnicza – sesja plenerowa

Plener ślubny wyszedł niesamowicie. Często używam podobnych słów dla opisania efektów zmagań w plenerze, ale sami zobaczcie, jak wyglądają takiego rodzaju realizacje i porównajcie z innymi. Każda lokacja posiada swój niepowtarzalny czar, na który składają się nie tylko warunki podyktowane przez faunę czy florę, ale również te pogodowe.

Tym razem wybór padł na kapliczkę, która (ujmując metaforycznie) wręcz tonie w zieleni. W towarzystwie promieni słonecznych i kilku ścieżek przecinających trasę naszej wędrówki osiągnęliśmy świetne rezultaty. Co prawda godziny pracy pozwoliły na uchwycenie jedynie zachodu słońca. Ale może przy następnym razie, Kochani, skorzystamy z wizualnych dobrodziejstw porannej mgły? Co zagrało tym razem? Kadry pozbawione pretensjonalności, sztuczności i teatralności. Modele popisali się spontanicznością i brakiem krępacji. To natomiast okazało się kluczem do zdjęciowego sukcesu! Spacer, podczas którego wykonaliśmy tę sesję, zdał egzamin na szóstkę.

Jeśli wciąż zastanawiacie się nad osobą, z którą zrealizujecie od strony fotograficznej własne wesele, nie czekajcie.

Sprawdźcie ofertę na rok 2023 i odezwijcie się do mnie: Waszego fotografa ślubnego z Dąbrowy Górniczej.

romantyczny taniec pary młodej na przyjęciu weselnym

Wybraliśmy Piotrka jako naszego fotografa ślubnego i był to nasz najlepszy wybór ever! Od samego początku zrobił na nas wrażenie swoją otwartością i kontaktem, wszystko zostało uzgodnione przed weselem, dostaliśmy świetne rady jak zachowywać się podczas uroczystości jak i również sesji poślubnej, aby zdjęcia wyszły jak najlepsze. Efekt pracy jest powalający, oglądając zdjęcia czujemy się jakbyśmy tam znowu byli Wszystkie kadry są wspaniałe - dobór miejsca na sesję idealnie dopasowany do nas. Czas realizacji ekspresowy. Jak fotografia ślubna (i nie tylko) to zdecydowanie Pietrzyk-foto!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *