Rezydencja Luxury Hotel

Rezydencja Luxury Hotel mieszcząca się w Piekarach Śląskich potrafi pozytywnie zaskoczyć. To miejsce na przyjęcie weselne w którym styka się klasa i elegancja. Obiekt weselny, który swoim wyglądem potrafi przykuć uwagę a dania w nim serwowane sprostają gustom każdego z gości.

Przygotowania

Piękny, słoneczny dzień ślubu, rozpocząłem od zdjęć przygotowań w apartamencie Daniela. Zawsze na ten etap składa się sporo fotografii dodatków ślubnych, zdjęć grupowych z bliskimi, nie zapominajmy o portretach i luźnych rozmowach, które rozładowują napięcie powodowane lekkim stresem. Kiedy uznam, że mam wystarczająco dobry materiał udaję się do Pani Młodej. Tak też się stało. Po 30 minutach MIAŁEM TO CZEGO CHCIAŁEM, zostawiłem mojego modela ślubnego i pobiegłem do Marleny piętro niżej.

Rezydencja Luxury Hotel oprócz eleganckich pomieszczeń posiada specjalny pokój – beauty room w którym powstają zjawiskowe makijaże i fryzury ślubne. W czasie kiedy ja pracowałem z Danielem, Marlena była pod opieką fryzjerki i makijażystki właśnie w tym pomieszczeniu. Po dłuższej chwili Panie skończyły swoją artystyczną pracę i mogłem spokojnie przystąpić do wykonywania zdjęć.

rezydencja luxury hotel
luxury hotel piekary śląskie
rezydencja luxury hotel piekary śląskie

Ślub w bazylice

Ceremonia ślubna odbyła się w wyjątkowym miejscu. Piekarska Bazylika – właśnie tam panna młoda wchodziła do kościoła wprowadzana przez tatę – taki moment jest zawsze magiczny. Mury Bazyliki wypełniły szczęście i radość bo za chwilę Marlena i Daniel będą mężem i żoną. Po ok 1h mszy do zebranych już na zewnątrz gości dołączyli pełni uśmiechu Państwo młodzi. Pora udać się na salę!

Bazylika Piekary Śląskie

rezydencja luxury hotel

Wesele Marleny i Daniela odbyło się, sami już wiecie gdzie – Rezydencja Luxury Hotel. Podróż trwała kilkanaście minut, a zabawa, rozpoczęła się już od samego wejścia. To szanuję ja i szanują przede wszystkim goście weselni! Pierwszy taniec poprzedziły życzenia składane przed miejscem zabawy. Później już tylko dało się słyszeć gwar rozmów, śpiewów i muzyki. O świetną realizację wideofilmową zadbali LOVELY FILM, a parkiet efektywnie zapełnili FOCUS GROUP. Z głośników płynęły najróżniejsze dźwięki, których autorami okazali się skrzypce, a także saksofon – a i ten głos wspaniałej Sandry. Tort weselny zawitał po godzinie 22, wszyscy zgromadziliśmy się na zewnątrz, gdzie pierwszy kawałek trafił się standardowo Nowożeńcom, a konsumowali w interesujących okolicznościach: w tle cieszył oczy pokaz pirotechniczny. Niebo rozbłysło paletą barw, a po kwadransie znów zebrani ruszyli, by się bawić. I tak do rana, do rana! Po tym reportażu ślubnym mogę spokojnie stwierdzić, że Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich to idealne miejsce na przyjęcie weselne.

opactwo cystersów w lubiążu

Plener poślubny zrealizowaliśmy, po bożemu, miejsce to: Opactwo Cystersów w Lubiążu – kiedy oglądałem Młodych przy ołtarzu, stwierdziłem, że strzałem w dziesiątkę okaże się albo wypad do stolicy, albo właśnie do Lubiąża. Po długich naradach padło na drugą opcję. I co się zadziało? Może lepiej nie wspominać o magii przy okazji opisywania takiego obiektu, ale coś było na rzeczy. Architektura klasztorna wzbogaciła kadry z Marleną i Danielem o nową, wcześniej niespotykaną, jakość! Zaczęliśmy w jednej z sal, urządzonych z prawdziwą maestrią, by później przez dziedziniec dotrzeć do kolejnego skrzydła budynku. Tam czekała na nas dobrze znana mi rama, która również wzięła udział w sesji. Jeżeli ktoś mnie jeszcze zapyta czy tam wrócę – odpowiem – TAK, z całą pewnością. Zachęcam do zapoznania się z całością materiału, który znajduję się dokładnie pod spodem. Przypominam także o możliwości rezerwacji terminów na fotografie ślubne 2023. W tym miejscu – OFERTA – znajdziecie wszystko to, czego będziecie potrzebować. Zapoznajcie się z portfolio ślubnym, opiniami moich par oraz z cennikiem. Zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *