sesja brzuszkowa

wyjątkowa sesja brzuszkowa

Dzisiaj chciałbym się z Wami podzielić efektami najnowszej sesji zdjęciowej, którą udowadniam, że okres ciąży jest wyjątkowy. I tu drobny apel: Drogie Panie, zdaję sobie z tego sprawę, że czas oczekiwania na dziecko nie zawsze usłany jest różami. Wasze ciała przechodzą prawdziwe metamorfozy, ale, na dowód kilka ujęć, jesteście piękne i tak się powinnyście czuć. 

długa suknia do sesji ciążowej

Czy sesja brzuszkowa może być zarazem zmysłowa, jak i dawać świadectwo miłości do dziecka, które już za kilka chwil pojawi się na świecie? Oczywiście. A wszystko to podane na fotograficznym talerzu ze smakiem. Jeśli Karolina okaże się taką mamą, jaką była modelką, to wieszczę jej same sukcesy na płaszczyźnie macierzyństwa! Fotografia brzuszkowa, jaką staram się uprawiać, to naturalne i nienachalne kadry. Jako fotografowi zależy mi aby pokazać już tworzącą się więź między Tobą a tym maleństwem, które w Tobie rośnie i się rozwija. Kobieta oczekująca narodzin dziecka to niesamowity widok i aparat potrafi oddać tę emocjonalną scenerię w najlepszy możliwy sposób! 

Znacie mnie trochę i wiecie doskonale, że częściej mam okazję realizować sesje brzuszkowe w domach. Fotografia ma charakter lifestylowy. Spotkanie z Karoliną i sesja ciążowa w studiu fotograficznym to materiał, który będzie nowością – dla mnie był. Cieszę się jednak, że wróciłem do korzeni bo od sesji w studiu zaczynała się moja przygoda z zawodem fotografa.

Karolina jako przyszła mama to bardzo świadoma swego ciała kobieta, a przy tym dobrze czująca się przed obiektywem. Należy pamiętać aby wykonać taką sesję zdjęciową w momencie w którym będziecie się czuły najlepiej. Momencie w którym zarówno fizyczna jak i psychiczna kondycja pozwoli na to aby zapozować czy to w domowym zaciszu czy jak w przypadku tego materiału w studiu fotograficznym. Fotograf jest od tego, by wspomóc ewentualną radą albo rozładować nikomu niepotrzebne napięcie – Wasz komfort to podstawa.

co włożyć na sesję brzuszkową?

sesja brzuszkowa – co włożyć? Tu, jak same widzicie, drogie mamy, panuje pewna dowolność. Myślę, że dwa bądź trzy zestawy ubrań w zupełności wystarczą – pamiętajcie jednak, że w studiu mamy też przygotowaną garderobę pod ten rodzaj zdjęć. Można też pobawić się dodatkami. Wspaniale sprawdzą się sukienki ciążowe, body oraz bielizna – pamiętajcie, podczas fotografowania macie czuć się komfortowo. Odpowiedni ubiór na pewno w tym pomoże. Tę kwestię możemy jednak zawsze omówić indywidualnie. Zawsze przed ustaleniem dnia na sesję zdjęciową lubię mieć przygotowany drobny zarys tego jak ona będzie wyglądała. Ustawienie lamp studyjnych, teł, poznanie Waszych oczekiwań sprawią, że całość odbędzie się niezwykle sprawnie. Widząc efekty sesji brzuszkowej z Karoliną mogę powiedzieć, że mam ochotę częściej wykonywać podobne realizacje sesji ciążowych.

Sesja brzuszkowa w pojedynkę czy z partnerem? To tak naprawdę zależy od tego, jakich rezultatów oczekujecie. Zachęcam do udziału w takim wydarzeniu mężów, partnerów czy chłopaków. To poniekąd sesja rodzinna. A jeśli uznacie, że obecność Waszych facetów okaże się jednak zbędna: nie widzę problemu, wyprosimy panów! Nie czekajcie, ciąża warta jest zdjęciowego udokumentowania. Zapraszam do kontaktu – dzwońcie, piszcie. Chętnie Was odwiedzę w Waszych domach – też z miłą chęcią zaproszę Was do studia. Która estetyka zdjęć bardziej Wam będzie odpowiadała, taką zrealizuję. Warto zaznaczyć, że najlepszy okres na drugą część zdjęć przypada wg mojego doświadczenia fotograficznego na ok jeden miesiąc od przyjścia na świat Waszego dzieciaczka. Widzimy się na zdjęciach!

Fotografia brzuszkowa – Galeria. Wejdź w link i przenieś się do zbioru sesji zdjęciowych z udziałem rodziców oczekujących narodzin dziecka i tych późniejszych w większym gronie. Wspaniała sesja w naturalnej, luźnej atmosferze z dużą dawką uśmiechu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *