Sesja plenerowa | Kasia i Igor | Oferta ślubna 2023

Rok 2023 fotograficznie uważam za otwarty! Choć śluby i wesela, na których będę obecny ze swoim obiektywem, rozpoczną się na dobre na przełomie marca oraz kwietnia, teraz pragnę się z Wami podzielić zaległymi realizacjami. Na początek wielki dzień Kasi i Igora, a także bajkowa sesja plenerowa. Zapraszam!

Sesja w plenerze: dlaczego warto?

Nie tylko zdjęcia pochodzące z dnia ślubu, ale również fotografie narzeczeńskie czy sesja plenerowa z całą pewnością wzbogacą Wasz ślubno-weselny album, przywołując całą masę wspaniałych i szczęśliwych wspomnień.

Dziś skupimy się na sesji w plenerze. O plusach realizacji takiego dodatku do reportażu ślubnego wspominałem już wielokrotnie.

Dość powiedzieć, że kiedy emocje już opadną, a ja spotykam się z Wami podczas fotospotkania w ramach sesji plenerowej, to jest zupełnie inaczej. Czy pozytywnie inaczej? Właśnie tak!

Bez presji, niepotrzebnego ciśnienia, na luzie

Nagle jako modele zyskujecie, dosłownie, drugą twarz. Ekspresja i zachowania różnią się między sobą w dniu Waszego ślubu i podczas tworzenia fotografii plenerowych. Często pary młode, które fotografuję, przez mój aparat zostają podczas sesji plenerowych odkryte na nowo.

Pomysłowo i oryginalnie

Wasze zdanie jest naj-waż-niej-sze! Jako już, nie boję się użyć tego określenia, doświadczony fotograf ślubny mogę Wam nieco podpowiedzieć albo wspomóc Waszą wizję zdjęciowego spotkania w plenerze, jednak to do Was należy ostatnie słowo. Nie ma kompletnie sprawdzonej recepty na udaną sesję, dlatego zawsze wsłuchuję się w Wasze potrzeby. Miejcie realny wpływ na powstawanie ujęć, a potem chwalcie się owocami naszej współpracy przed rodziną, przyjaciółmi i znajomymi!

To nic nie kosztuje!

Prawda, większość lokalizacji, w których sesję plenerową można przeprowadzić, jest darmowa. Lasy, parki, góry, jeziora, stawy, morze to miejsca na wyciągnięcie ręki (okej, trzeba tam dojechać, ale to wszystko!). Czasem na pozór zwyczajna polna droga może stać się najdoskonalszym tłem zdjęciowym dla dwojga zakochanych w sobie osób. 

Pogoda sprzymierzeńcem

Sesje w plenerze, jak sama nazwa wskazuje, mają miejsce na zewnątrz. W związku z tym ich przebieg czasem zależy od warunków atmosferycznych. Nie ma kiepskich okoliczności pogodowych, są natomiast nieodpowiednio wykorzystane. Tyle samo uroku może mieć sesja przeprowadzona zarówno pośród śniegu oraz siarczystych mrozów, jak i w letni, popołudniowy czas.

Sprawdźcie, z czym się je taką formę uprawiania fotografii poślubnej. Niech doskonałym przykładem takiego zdjęciowego spotkania będzie, w którym uczestniczyli Kasia i Igor!

Specjalnie dla Was udostępniam kilka wyjątkowych ujęć z sesji w plenerze, w której udział wzięli właśnie ci dwoje.

Kasia i Igor: ich ślub marzeń!

Wszystkie najważniejsze etapy tego, przede wszystkich dla nowożeńców, bezprecedensowego wydarzenia zarejestrował mój aparat.

Tradycyjnie wręcz nie zabrakło ujęć pochodzących z przygotowań do ceremonii zaślubin. Kasia i Igor zaliczyli tzw. first look, który wyszedł niezwykle emocjonalnie, otrzymali od rodziców błogosławieństwo, w końcu stanęli wspólnie na ślubnym kobiercu, a finalnie wzięli udział w zabawie na sali, która potrwała aż do do białego rana.

Każdy z tych fotograficznych przystanków możecie podejrzeć na zdjęciach dołączonych do wpisu i ocenić, czy przypadły Wam do gustu równie bardzo, co Kasi i Igorowi.

Udanego ślubu czy przyjęcia weselnego nie byłoby z kolei, gdyby zabrakło (poza głównymi bohaterami) usługodawców, którzy sprawili, że ten dzień stał się warty zapamiętania.

Kasię ubrał salon sukien ślubnych Fulara & Żywczyk, za makijaż odpowiadała Karolina Kuziel, a włosy upięła Ania Lazurek. Nowożeńcy wspólnie z najbliższymi celebrowali zawarcie małżeństwa na sali kompleksu Golden Tulip, szczególnie na parkiecie w rytm muzyki Dj Ygo.

Oferta ślubna 2023

Planujecie ślub i z jakiegoś powodu nie macie jeszcze wybranego fotografa ślubnego? Odezwijcie się, być może uda się, mimo napiętego grafiku, wspólnie coś zdziałać. Chętnie odpowiem na wszelkie Wasze pytania, a także rozwieję każdą wątpliwość związaną ze zdjęciową realizacją ślubu i wesela.

Chcecie omówić termin Waszego ślubu, który odbędzie się w przyszłych dwunastu miesiącach? Także zachęcam do kontaktu!

Razem możemy stworzyć równie fantastyczne kadry (jak te z udział Kasi i Igora), czy to podczas reportażu ślubnego, czy chociażby sesji plenerowej.

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *