Villa Marina | Alicja i Kuba | Fotograf ślubny, Dąbrowa Górnicza

Villa Marina to kolejne miejsce, które odwiedziłem – tym razem przy okazji realizacji reportażu ślubnego Alicji i Kuby. Kompleks określa siebie mianem ekskluzywnej sali bankietowej, na której można zrealizować wesele swoich marzeń. Spójrzcie na zdjęcia, które załączyłem do tego wpisu. Osobiście muszę przyznać, że nie ma w tym ani krzty przesady. Nowożeńcy chyba również się ze mną zgodzą.

VILLA MARINA, CZYLI ŚLUB CYWILNY W KOMPLEKSIE WESELNYM

Villa Marina położona jest nad zbiornikiem wodnym Pogoria I. Stąd poza eleganckim wnętrzem samej sali zarówno para młoda, jak i jej goście mogą podziwiać wyjątkowe, panoramiczne widoki z jeziorem w tle. Jeśli do tego doda się naprawdę wspaniałe jedzenie i bardzo pomocą profesjonalną obsługę, to wynik takiego równania można oddać tylko jednym przysłówkiem: bosko! 

Coraz więcej kompleksów weselnych nie tylko proponuje swoim klientom organizację przyjęcia weselnego, ale również udostępnia przestrzeń pod realizację ślubów w plenerze. Użyłem w tym wypadku słowa „przestrzeń”, ponieważ ceremonia miała miejsce na zewnątrz. Ten ślub, z udziałem urzędnika państwowego, naprawdę udał się znakomicie. W przypadku przeprowadzenia zaślubin w plenerze jedyną kwestią, na którą nikt nie ma większego wpływu, jest pogoda. Matka Natura tego dnia była nie tylko łaskawa, ale wręcz hojna. Obdarowała młodych, ich bliskich, a także fotografa z Dąbrowy Górniczej bardzo dobrymi warunkami atmosferycznymi.

Choć ślub odbył się na świeżym powietrzu, sama zabawa przeniosła się już (przynajmniej częściowo) do środka. O odpowiednią oprawę muzyczną zadbał zespół Memento, dekoracje florystyczne z Zakątka Santini jeszcze bardziej upiększyły to miejsce, a Lena Bajer postarała się o to, by rodzice tego popołudnia mogli, zamiast pilnować swoje pociechy, choć na chwilę zakosztować rozrywki wyłącznie we własnym towarzystwie. Dziewczyna ma rękę do dzieci. Wszyscy musieli to zgodnie przyznać, spoglądając na rozweselone twarze najmłodszych uczestników tego wesela. Słowem: zarówno starsi, jak i ci, którzy dopiero co skończyli po kilka wiosen, byli bardzo zadowoleni!

Villa Marina poza licznymi atrakcjami, o których możecie przeczytać na ich stronie internetowej, posiada także własną bazę noclegową, z której mogli skorzystać najbliżsi Alicji i Kuby. 

Przygotowania, czyli Moda ślubna na miarę naszych czasów

Zarówno przygotowania, jak i ślub oraz wesele odbyły się na terenie kilkakrotnie wspomnianego już kompleksu. Takie rozwiązanie jest z całą pewnością bardzo komfortowe dla nowożeńców i redukuje pokłady niepotrzebnego stresu, którego w tak ważnym dniu doświadcza każda para. Nie trzeba się nigdzie spieszyć, a zmiany lokalizacji ograniczają się do zaledwie kilku pomieszczeń. Alicję i Kubę poznałem podczas innych reportaży zdjęciowych: mieliśmy okazję spotkać się podczas sesji noworodkowej i rodzinnej. Dlatego nasza współpraca ułożyła się od razu wzorowo. Wiedzieli, czego mogą się spodziewać po fotografii ślubnej mojego autorstwa, a ja z kolei miałem pewność, że ujęcia z nimi w roli głównej to nie będzie żadne wyzwanie, a wyłącznie przyjemność. 

villa marina
villa marina ślub
villa marina Dąbrowa Górnicza

Na koniec chcę jeszcze poruszyć wątek odzieżowy ślubów i wesel na przestrzeni ostatnich lat. Jestem świadkiem modowej rewolucji wśród par młodych. Choć z klasyką się nie dyskutuje, mam tu na myśli czarne bądź granatowe garnitury w przypadku panów i białe suknie ślubne często o podobnych fasonach u pań, to bardzo się cieszę, że teraz przyszłe małżeństwa mają znacznie szersze pole manewru. Dzisiejsza moda ślubna stawia na personalizację i indywidualne podejście do potrzeb młodych. Dzięki temu nowożeńcy nie dość, że wyglądają świetnie, to jeszcze czują się w takich ubraniach po prostu bardziej atrakcyjni. A poczucie, że się dobrze wygląda, zdecydowanie procentuje przed obiektywem aparatu. 

 

Finis coronat opus. Sesję w plenerze przeprowadziliśmy w parku. To bezpieczna opcja, która jest gwarantem udanych ujęć. Ale co tam, po prostu podziwiajcie efekty działań Alicjo-Jakubowo-Piotrkowych. 

Fotografia ślubna 2023

Tik-tak, tik-tak: zapisy na rok 2023 wciąż trwają, ale prawda jest taka, że kalendarz sukcesywnie się zapełnia. Chcecie mieć fantastyczne kadry ze ślubu i wesela? Odezwijcie się do Waszego fotografa ślubnego! 


Oferta i cennik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *