Zdjęcia wizerunkowe i biznesowe dla twojej firmy

Fotografia biznesowa

Codziennie przychodzi mi współpracować z biurami nieruchomości, kancelariami prawnymi, influencerami, lekarzami czy dietetykami. Te wszystkie podmioty sygnalizują potrzebę, w ramach popularnego powiedzenia (w obecnych czasach zyskującego na sile) jak cię widzą, tak cię piszą, kreowania profesjonalnego wizerunku. To z kolei przekłada się na większe zainteresowanie ze strony społeczeństwa i wzbudza zaufanie wśród Waszych potencjalnych klientów. Zdjęcia, które w najlepszy możliwy sposób stanowią wizytówkę wykonywanych przez Was zawodów, ale przy tym nadal pozostają kadrami z zachowaniem Waszych indywidualnych cech są na wagę złota. Fotografia biznesowa w mojej ocenie powinna łączyć w sobie właśnie te dwa główne czynniki: wiarygodnie oddać, że jakość prezentowanych przez Was świadczeń stoi na wysokim poziomie, ale też pokazać, kim personalnie jesteście – ot, po prostu. Zadaniem, jakie przed sobą stawiam, jest sprawienie, by ujęcia, na których się znajdziecie, były spójne zarówno z contentem biznesowym, jak i Wami samymi. To podejście różnicuje mnie na tle konkurencji. Nie chodzi przecież o to, by tworzyć puste laurki zdjęciowe peany na Waszą cześć.

fotografia biznesowa - dla kogo?

Osobom nie tylko prężnie rozwijającym swe działalności w rozmaitych branżach przyda się pomoc promocyjna w postaci dobrze wykonanych zdjęć. Ofertę kieruję również do tych z Was, którzy w są trakcie poszukiwań wymarzonej pracy. Z całą pewnością takie fotografie wzbogacą niejedno portfolio, a i będą lepiej widziane przez rekruterów. Professionalism first!  Ci, którzy wcześniej nie mieli styczności z aparatem, nie muszą się o nic martwić. Pozowanie nie jest trudne, o ile jest realizowane w miłej i przyjaznej atmosferze, a na taką zawsze kładę ogromny nacisk. Jeśli trzeba, odpowiednio doradzę, by fotografie wyszły jak najlepiej!

w co się ubrać na sesję biznesową?

Na taką sesję można założyć tak naprawdę wszystko. W dużej mierze, o czym należy pamiętać, to Wasza praca determinuje zdjęciowy look. Jedni pozwolą sobie na to, by przed obiektywem mojego aparatu ukazać się w odrobinę poważniejszym tonie, inni natomiast będą mogli to zrobić z przymrużeniem oka. Zazwyczaj zalecam eleganckie podejście do tematu, to uniwersalna rada. Nie mam jednak nic przeciwko, by zrealizować reportaż biznesowy z Waszym udziałem w „roboczym” wydaniu. Dobrym pomysłem jest przygotowanie dwóch setów ubrań z wymiennymi dodatkami. Koncepcję sesji zdjęciowej możemy jak najbardziej omówić i uzgodnić, co powinno się w niej zawrzeć.