fotografia biznesowa

ZDJĘCIA WIZERUNKOWE I BIZNESOWE DLA TWOJEJ FIRMY

Fotografia biznesowa

Codziennie przychodzi mi współpracować z biurami nieruchomości, kancelariami prawnymi, influencerami, lekarzami czy dietetykami. Te wszystkie podmioty sygnalizują potrzebę, w ramach popularnego powiedzenia (w obecnych czasach zyskującego na sile) jak cię widzą, tak cię piszą, kreowania profesjonalnego wizerunku. To z kolei przekłada się na większe zainteresowanie ze strony społeczeństwa i wzbudza zaufanie wśród Waszych potencjalnych klientów. 

Zdjęcia, które w najlepszy możliwy sposób stanowią wizytówkę wykonywanych przez Was zawodów, ale przy tym nadal pozostają kadrami z zachowaniem Waszych indywidualnych cech są na wagę złota. Fotografia biznesowa w mojej ocenie powinna łączyć w sobie właśnie te dwa główne czynniki: wiarygodnie oddać, że jakość prezentowanych przez Was świadczeń stoi na wysokim poziomie, ale też pokazać, kim personalnie jesteście – ot, po prostu. Zadaniem, jakie przed sobą stawiam, jest sprawienie, by ujęcia, na których się znajdziecie, były spójne zarówno z contentem biznesowym, jak i Wami samymi. To podejście różnicuje mnie na tle konkurencji. Nie chodzi przecież o to, by tworzyć puste laurki zdjęciowe peany na Waszą cześć.

fotografia biznesowa - dla kogo?

Osobom nie tylko prężnie rozwijającym swe działalności w rozmaitych branżach przyda się pomoc promocyjna w postaci dobrze wykonanych zdjęć. Ofertę kieruję również do tych z Was, którzy w są trakcie poszukiwań wymarzonej pracy. Z całą pewnością takie fotografie wzbogacą niejedno portfolio, a i będą lepiej widziane przez rekruterów. Professionalism first!  Ci, którzy wcześniej nie mieli styczności z aparatem, nie muszą się o nic martwić. Pozowanie nie jest trudne, o ile jest realizowane w miłej i przyjaznej atmosferze, a na taką zawsze kładę ogromny nacisk. Jeśli trzeba, odpowiednio doradzę, by fotografie wyszły jak najlepiej!

w co się ubrać na sesję biznesową?

Na taką sesję można założyć tak naprawdę wszystko. W dużej mierze, o czym należy pamiętać, to Wasza praca determinuje zdjęciowy look. Jedni pozwolą sobie na to, by przed obiektywem mojego aparatu ukazać się w odrobinę poważniejszym tonie, inni natomiast będą mogli to zrobić z przymrużeniem oka. Zazwyczaj zalecam eleganckie podejście do tematu, to uniwersalna rada. Nie mam jednak nic przeciwko, by zrealizować reportaż biznesowy z Waszym udziałem w „roboczym” wydaniu. Dobrym pomysłem jest przygotowanie dwóch setów ubrań z wymiennymi dodatkami. Koncepcję sesji zdjęciowej możemy jak najbardziej omówić i uzgodnić, co powinno się w niej zawrzeć.

wybierz ofertę

OFERTA FOTOGRAFII BIZNESOWEJ​​

  • Sesja zdjęciowa w miejscu pracy bądź plenerze
  • 1 godzina zdjęć
  • Dowolna ilość stylizacji
  • Materiał zdjęciowy z autorską obróbką w liczbie 35 kadrów

DODATKI DO PAKIETU​​

  • Dodatkowa ilość ujęć z sesji zdjęciowej
  • portfolio

CENY OD 700ZŁ​

spotkajmy się

fotograf@pietrzyk-foto.pl

+48 798 912 984

XXI wiek kładzie ogromny nacisk, jak żaden chyba przed nim, na właściwości wizualne polecanych usług czy produktów, dlatego content wsparty przez profesjonalnie wykonane fotografie stanowi wartość dodaną. Poza tym nasz gatunek jest z natury wzrokowcem. To oznacza, że w pierwszej kolejności zwraca uwagę przede wszystkim na elementy graficzne, na treść natomiast dopiero w drugiej. Pochwal się swoim dorobkiem zawodowym i efektywnie popularyzuj własne usługi

Posiadasz działalność gospodarczą i świadczysz usługi na wysokim poziomie? Świetnie. Wyjątkowa oferta wymaga równie ciekawej, przyciągającej atencję potencjalnych odbiorców ekspozycji. Możesz ją osiągnąć z moją pomocą. Unikatowe ujęcia, które dla Ciebie wykonam, pozwolą przyciągnąć klientelę, stając się jednocześnie wizytówką Twojej firmy.

Co zyskasz, współpracując ze mną?

Specjalizuję się w fotografii personalnej, nie mam jednak żadnych trudności z uchwyceniem rezultatów Twoich praktyk zawodowych bądź wykonaniem zdjęć asortymentowi, który pragniesz skutecznie reklamować. Wybierając mnie, wybierasz doświadczenie i fachowość z nutą artyzmu. Z całą mocą zdaję sobie z tego sprawę, że w pewnym stopniu jestem kreatorem czyjegoś wizerunku. To duża odpowiedzialność. W związku z tym dokładam wszelkich starań, by efekty sesji spotkały się z Twoją aprobatą. Wspólnie stworzymy coś, co pozytywnie pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji, gwarantuję. Nie wstydź się pokazać światu, że jesteś klasowym specjalistą w swojej dziedzinie, a Twoja praca ma znaczenie dla innych. A wszystko to w naprawdę doskonałej atmosferze