dopada cię Stres przed ślubem?

Jeśli udało Ci się trafić w to miejsce,

to oznacza, że możesz pobrać poradnik Ślubny!

 To moje najnowsze dziecko i bardzo się cieszę, że właśnie teraz mogę podzielić się treściami zawartymi w tym kilkudziesięciostronicowym e-booku właśnie z Tobą!

DLACZEGO PORADNIK Ślubny POWSTAŁ?

W branży fotografii ślubnej pracuję już przeszło dekadę. Mając do czynienia z wieloma Klientami, miałem także styczność z ich najczęstszymi problemami: stresem towarzyszącym im w dniu zaślubin, trudnościami z doborem miejsca, w którym zostanie przeprowadzona sesja narzeczeńska czy plenerowa (albo obydwie), walką z nieśmiałością przed obiektywem aparatu czy nieumiejętnością skompletowania garderoby w zależności od okazji zdjęciowej.

Lata, które spędziłem, fotografując przyszłych nowożeńców, pozwoliły mi nabyć wiedzę, którą teraz chętnie chcę przekazywać dalej. Jeśli niebawem zamierzasz się pobrać, a przy tym chcesz skorzystać z usług osób pokroju mojej profesji, to zdecydowanie zapoznaj się z materiałami, które zawarłem w e-booku.

Nie ma przy tym większego znaczenia, czy reportaż ślubny zrealizujesz z moją pomocą, czy z pomocą innego fotografa. Jeśli jednak wciąż się zastanawiasz, możesz zerknąć do mojego portfolio albo odwiedzić profil na Instagramie i podejrzeć wykonane przeze mnie realizacje. Aczkolwiek głównie zależy mi na tym, abyście byli szczęśliwi w tym wyjątkowym dla Was dniu, redukując przy tym pokłady kortyzolu i ciesząc się każdą magiczną chwilą!

Co zyskasz, zanurzając się w tekstach mojego autorstwa traktujących o wielu nawet najdrobniejszych niuansach związanych z fotografią ślubną? 

Poradnik ślubny – korzyści z lektury

1. Pogłębioną świadomość

np. dotyczącą samego pozowania czy pór dnia, w których najlepiej się fotografować.

2. mniej stresu

bo wiedza i umiejętność jej zastosowania z całą pewnością zbudują Twoją pewność siebie i pozwolą Ci się zachowywać bardziej komfortowo.

3. oszczędność czasu

nie przepalasz czasu na rozległe poszukiwania w sieci. Ten poradnik w mojej ocenie jest dość kompletny, zebrałem w nim materiały dotyczące każdego etapu reportażu ślubnego, wspomniałem o najczęstszych wątpliwościach par młodych i sytuacjach kryzysowych, z którymi się borykają.

4. rzetelna wiedza

Sposobność przeczytania informacji pochodzących od praktyka działającego w branży od wielu lat, a nie od laika, który traktuje fotografię typowo hobbystycznie.

5. Źródło inspiracji

dzięki któremu samodzielnie możesz się rozwijać i które z łatwością wzbogacisz o własne pomysły. W końcu porady zamieszczone w e-booku na pewno przydadzą się także, że się tak wyrażę, w fotografii życia codziennego.
poradnik ślubny


Przekonany? Przekonana?

Czy poradnik ślubny spod mojej ręki odpowie na nurtujące Cię pytania? Sprawdź!

Poczęstuj się ulubionym napojem, usiądź wygodnie w fotelu albo na sofie, kliknij przycisk Pobieram i zacznij zagłębiać się w świat fotografii ślubno-weselnej! 

Kopiowanie i przetwarzanie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.