kontakt

kontakt

spotkajmy się

fotograf@pietrzyk-foto.pl

+48 798 912 984

Kontakt telefoniczny lub osobisty jeszcze nie oznacza, że się na coś umawiamy, że ktoś się do czegoś zobowiązuje. To kontakt, wspólna kawa, rozmowa. Możecie mieć pewność, że podczas spotkania opowiem Wam o fotografiach i fotografowaniu, które jest moją pasją. Ja opowiem Wam o moim pomyśle na sesję, a Wy powiecie mi, jakie zdjęcia lubicie, co fascynuje Was w idei „wspomnień zaklętych w fotografiach”. Zapewne uda nam się razem wpaść na genialne pomysły. Nie mam co do tego wątpliwości. Dlatego spotkanie i wspólna rozmowa zawsze jest dobrym wyborem, bo komunikacja między ludźmi jest najważniejsza.

To miejsce, w którym chcę zwrócić szczególną uwagę, że najważniejszy jest kontakt pomiędzy Wami a fotografem. Od tego, czy łatwo będzie się nam porozumieć, jak również od tego, czy dobrze będzie nam się rozmawiać i komunikować zależy nasza współpraca. Dlatego kontakt jest najważniejszy. 

Zatem telefony w dłonie, piszcie e-maile, wypełniajcie formularz kontaktowy oraz oglądajcie moje prace na portalach społecznościowych. Chętnie odpowiem na wszystkie wasze pytania, których nie zdołaliście znaleźć w dziale „warto wiedzieć”.

Zapraszam do kontaktu.