Oferta fotografii ślubnej

Fotografia ślubna stanowi tę część naszej oferty, którą zawsze realizujemy z największą pasją i najwyższym zaangażowaniem. Wiemy bowiem, jak doniosłe wydarzenia w życiu każdego człowieka stanowią nie tylko ceremonia zaślubin, ale również otoczka, która jej towarzyszy. Przygotowania, uroczystość, wesele. Często pytani o to, który dzień okazał się najważniejszy w naszym życiu, odpowiadamy bez zastanowienia, że było nim to słoneczne, sierpniowe popołudnie, podczas którego wypowiedzieliśmy sobie sakramentalne „tak”.

Minione lata były dla nas fantastycznym okresem wzmożonej pracy, która dostarczyła nam mnogości wzruszeń, wyjątkowych momentów i niebagatelnych inspiracji. W przyszłości nie zamierzamy spocząć na laurach i jeszcze bardziej zintensyfikować swą aktywność właśnie na polu fotografii ślubnej. Pluralizm i rozmaitość miejsc, w których mieliśmy okazję fotografować Nowożeńców podczas reportaży ślubnych, mówiąc szczerze, zatrważa nas samych. Nie tylko w Polsce, ale również za granicą realizowaliśmy fantastyczne projekty z Waszym udziałem. 

Dość wspomnieć, że nasze twarze raz smagał porywisty, skandynawski wiatr, a innym razem po skończonej sesji ślubnej mogliśmy wraz z naszymi Klientami zażywać słonecznych kąpieli w ojczyźnie Homera i Sofoklesa. Wspólnie z Wami nasze oczy cieszyły widoki piaskowych form ufundowanych przez samą naturę w Adrspachu, a podniebienia delikatnie muskał wiedeński äpfelstrudel. Dzięki temu mogliśmy bliżej Was poznać i aranżować sesje ślubne na każdej długości i szerokości geograficznej, począwszy od Górnego Śląska, skończywszy natomiast na zachwycających miejscach w całej Europie.

Jak sami widzicie, dla nas żaden scenariusz, który zrodzi się w Waszych głowach, nie stanowi najmniejszej przeszkody w procesie urzeczywistniania go. Z wielką przyjemnością będziemy Wam towarzyszyć w tym szczególnym dla Was dniu. Z równie wielką ochotą wspólnie stworzymy coś wyjątkowego, gdy już opadnie ogrom emocji. Styl rustykalny, boho czy może jednak glamour? To Wasza wyobraźnia i pomysłowość dyktują konwencje, w jakich realizujemy sesje ślubne. A wszystko dlatego, że fotografie ślubne to nasza pasja.

 

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ​

Możecie liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta, masę przepięknych kadrów ślubnych: począwszy od sesji narzeczeńskich, przygotowań ślubnych, poprzez uroczystości w kościołach bądź urzędach stanu cywilnego, zabawy na salach weselnych, a skończywszy na współpracy przy tworzeniu reportaży poślubnych w plenerze.

Podstawę usług fotografii ślubno-weselnej Pietrzyk-foto stanowią 3 fantastyczne pakiety, które można dowolnie poszerzyć o dodatkowe opcje. Pakiety wraz z krótkim opisem znajdują się poniżej, zapraszam do zapoznania się z każdym

gdzie pracujemy

Regiony i miasta w Polsce, w których mieliśmy przyjemność pracować i chętnie świadczymy swe usługi: Górny Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolska, Łódzkie, Zagłębie, Jura Krakowsko-Częstochowska; Katowice, Częstochowa, Zawiercie, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Wrocław, Kraków, Olkusz, Łódź. A także okolice wszystkich wymienionych miejsc. 

Co moi Klienci we mnie cenią?

Umiejętność pracy z ludźmi, dar rozładowywania napiętej atmosfery i przyjacielskie relacje, które jestem w stanie nawiązać w kilkanaście minut. Ach, i zdjęcia! No tak, wyjątkowe ujęcia i niezwykłe kadry – bo to najważniejsze.

Fotografia, którą uprawiamy, to nie tylko fotografia ślubna, ale przede wszystkim wysoce spersonalizowane usługi, które spełnią Wasze najśmielsze oczekiwania. Macie pewność, że nasz zespół zadba o każdy, nawet najmniejszy, niuans. Zdjęcia, które od nas otrzymacie, zostaną zapakowane w eleganckie, skórzane etui, by mogły jednoznacznie kojarzyć się z prezentami wręczanymi Wam przez najbliższych w dniu ślubu.

Tym z Was, którzy chcą uczynić z własnego ślubu pewną kompletną historię, proponuję skorzystanie z opcji realizacji sesji narzeczeńskiej i sesji plenerowej, które stanowią odpowiednio wprowadzenie i szczęśliwy finał całego przedsięwzięcia. Można wiele opowiadać o ofertach i usługach na gruncie fotografii ślubnej, ale jestem zdania, że najlepiej o czyjejś pracy świadczą jednak słowa jego Klientów. Sami możecie sprawdzić, jak wypowiadają się o współpracy ze mną dziesiątki, ba!, setki Par, których miałem przyjemność fotografować w tym niezwykłym dla Nich dniu.

Zapraszam do lektury opinii Klientów i rekomendacji na portalach ślubnych o tym, jak ochoczo odwiedzają mnie osoby, które potem przed obiektywem mojego aparatu składają swój pierwszy, małżeński pocałunek.