oferta fotografii ślubnej

Fotografia ślubna stanowi tę część naszej oferty, którą zawsze realizujemy z największą pasją i najwyższym zaangażowaniem. Wiemy bowiem, jak doniosłe wydarzenia w życiu każdego człowieka stanowią nie tylko ceremonia zaślubin, ale również otoczka, która jej towarzyszy. Przygotowania, uroczystość, wesele. Często pytani o to, który dzień okazał się najważniejszy w naszym życiu, odpowiadamy bez zastanowienia, że było nim to słoneczne, sierpniowe popołudnie, podczas którego wypowiedzieliśmy sobie sakramentalne „tak”. Oferta fotografii ślubnej dostępna jest poniżej – zapraszam, polecany fotograf ślubny

Minione lata były dla nas fantastycznym okresem wzmożonej pracy, która dostarczyła nam mnogości wzruszeń, wyjątkowych momentów i niebagatelnych inspiracji. W przyszłości nie zamierzamy spocząć na laurach i jeszcze bardziej zintensyfikować swą aktywność właśnie na polu fotografii ślubnej. Pluralizm i rozmaitość miejsc, w których mieliśmy okazję fotografować Nowożeńców podczas reportaży ślubnych, mówiąc szczerze, zatrważa nas samych. Nie tylko w Polsce, ale również za granicą realizowaliśmy fantastyczne projekty z Waszym udziałem.

oferta ślubna

Dość wspomnieć, że nasze twarze raz smagał porywisty, skandynawski wiatr, a innym razem po skończonej sesji ślubnej mogliśmy wraz z naszymi Klientami zażywać słonecznych kąpieli w ojczyźnie Homera i Sofoklesa. Wspólnie z Wami nasze oczy cieszyły widoki piaskowych form ufundowanych przez samą naturę w Adrspachu, a podniebienia delikatnie muskał wiedeński äpfelstrudel. Dzięki temu mogliśmy bliżej Was poznać i aranżować sesje ślubne na każdej długości i szerokości geograficznej, począwszy od Górnego Śląska, skończywszy natomiast na zachwycających miejscach w całej Europie.

fotografia ślubna na sali

Jak sami widzicie, dla nas żaden scenariusz, który zrodzi się w Waszych głowach, nie stanowi najmniejszej przeszkody w procesie urzeczywistniania go. Z wielką przyjemnością będziemy Wam towarzyszyć w tym szczególnym dla Was dniu. Z równie wielką ochotą wspólnie stworzymy coś wyjątkowego, gdy już opadnie ogrom emocji. Styl rustykalny, boho czy może jednak glamour? To Wasza wyobraźnia i pomysłowość dyktują konwencje, w jakich realizujemy sesje ślubne. A wszystko dlatego, że fotografia ślubna to nasza pasja.

zobacz naszą ofertę

Możecie liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta, masę przepięknych kadrów ślubnych: począwszy od sesji narzeczeńskich, przygotowań ślubnych, poprzez uroczystości w kościołach bądź urzędach stanu cywilnego, zabawy na salach weselnych, a skończywszy na współpracy przy tworzeniu reportaży poślubnych w plenerze – Zadbam o to ja – fotograf ślubny, Pietrzyk-foto. Podstawę usług fotografii ślubno-weselnej Pietrzyk-foto stanowią 3 fantastyczne pakiety, które można dowolnie poszerzyć o dodatkowe opcje. Oferta fotografii ślubnej wraz z krótkim opisem znajduje się poniżej, zapraszam do zapoznania się z każdą z nich

gdzie pracujemy

Regiony i miasta w Polsce, w których mieliśmy przyjemność pracować i chętnie świadczymy swe usługi: Górny Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolska, Łódzkie, Zagłębie, Jura Krakowsko-Częstochowska; Katowice, Częstochowa, Zawiercie, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Wrocław, Kraków, Olkusz, Łódź. A także okolice wszystkich wymienionych miejsc. 

Co moi Klienci we mnie cenią?

Umiejętność pracy z ludźmi, dar rozładowywania napiętej atmosfery i przyjacielskie relacje, które jestem w stanie nawiązać w kilkanaście minut. Ach, i zdjęcia! No tak, wyjątkowe ujęcia i niezwykłe kadry – bo to najważniejsze.

Fotografia ślubna, którą uprawiamy, to nie tylko fotografia ślubna, ale przede wszystkim wysoce spersonalizowane usługi, które spełnią Wasze najśmielsze oczekiwania. Macie pewność, że nasz zespół zadba o każdy, nawet najmniejszy, niuans. Zdjęcia, które od nas otrzymacie, zostaną zapakowane w eleganckie, skórzane etui, by mogły jednoznacznie kojarzyć się z prezentami wręczanymi Wam przez najbliższych w dniu ślubu.

Tym z Was, którzy chcą uczynić z własnego ślubu pewną kompletną historię, proponuję skorzystanie z opcji realizacji sesji narzeczeńskiej i sesji plenerowej, które stanowią odpowiednio wprowadzenie i szczęśliwy finał całego przedsięwzięcia. Można wiele opowiadać o ofertach i usługach na gruncie fotografii ślubnej, ale jestem zdania, że najlepiej o czyjejś pracy świadczą jednak słowa jego Klientów. Sami możecie sprawdzić, jak wypowiadają się o współpracy ze mną dziesiątki, ba!, setki Par, których miałem przyjemność fotografować w tym niezwykłym dla Nich dniu.

Zapraszam do lektury opinii Klientów i rekomendacji na portalach ślubnych o tym, jak ochoczo odwiedzają mnie osoby, które potem przed obiektywem mojego aparatu składają swój pierwszy, małżeński pocałunek.