oferta fotografii ciążowej

Oczekiwanie na dziecko, a potem jego pierwsze chwile na świecie to niezwykły temat sesji fotograficznej. Zapraszamy na wyjątkowe sesje ciążowe w dwóch odsłonach: pierwszą serię zdjęć wykonujemy na kilka dni lub tygodni przed rozwiązaniem, a kolejną robimy noworodkowi w drugim lub trzecim tygodniu życia.

Takie niezwykłe fotografie na zawsze pozostają jedyną w swoim rodzaju pamiątką. Drodzy Przyszli Rodzice, kobieta będąca „przy nadziei” i mężczyzna, który stanowi dla niej wsparcie, to ten widok, który nasz obiektyw wyjątkowo lubi. Składa się na to wiele czynników, których ilość można zredukować do jednego fundamentalnego terminu: szczęście. I właśnie tę emocję staram się ująć i zachować na zdjęciach w taki sposób, żeby wracanie do nich z dojrzewającym młodym człowiekiem było dla Was prawdziwą przyjemnością i okazją do wzruszeń. Zapraszam na niezapomniane sesje brzuszkowe drodzy rodzice!

Mamy przyjemność zapraszać przyszłe mamy na sesje brzuszkowe i śmiało możemy stwierdzić, że szczęście po prostu z Was promieniuje. Uśmiech kobiety spodziewającej się dziecka, która z czułością dotyka swego ciążowego brzuszka – choć staramy się wszystko ubierać w słowa – jest nie do opisania. Lepiej z kwestią oddania tych okoliczności radzi sobie aparat, dlatego warto utrwalać te chwile z pomocą profesjonalistów potrafiących uchwycić piękno oczekiwania na tę drobną istotkę, która już niebawem zjawi się na świecie i wywróci znany Wam porządek do góry nogami. 

Często powtarzamy, że jesteśmy tu tylko po to, by asystować Waszym uczuciom, emocjom, zachowaniom i wrażeniom. Cóż, tak właśnie jest. Nie lubimy kreować zdjęć, ale chwytać chwile pełne naturalnych i ludzkich zachowań. Sesje brzuszkowe sprawiają, że możemy choć przez chwilę być częścią waszej radości i jednego z najbardziej magicznych wydarzeń w waszych życiach. 

oferta fotografii ciążowej

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

PAKIET BRZUSZEK​

 • Sesję zdjęciową w domu klienta bądź plenerze
 • 1 godzinę zdjęć
 • Dowolną ilość stylizacji
 • Materiał zdjęciowy z autorską obróbką w liczbie 50 kadrów
 • 50 odbitek w spersonalizowanym, pięknym, drewnianym pudełku oraz drewniany pendrive

PAKIET BRZUSZEK + MALUSZEK​​

 • 2 sesje zdjęciowe w domu klienta bądź plenerze
 • łącznie 2 godziny zdjęć
 • Dowolna ilość stylizacji
 • Materiał zdjęciowy z autorską obróbką w liczbie 100 kadrów
 • 50 odbitek w spersonalizowanym, pięknym, drewnianym pudełku oraz drewniany pendrive
 •  

DODATKI DO PAKIETU​​

 • Dodatkowa ilość ujęć z sesji zdjęciowej
 • Foto-Album 20×20, 20×30, 25×25

CENY OD 700ZŁ​

Sesje brzuszkowe

świetnie wpasowują się w naszą filozofię. Pragniemy oddawać w najpełniejszy sposób relacje między Wami a jeszcze nienarodzonym dzieckiem, ale również między Wami samymi. Jeśli jesteście po prostu ciekawi, jak zabawnie i spontanicznie wyglądają nasze sesje, to serdecznie zapraszamy do nas.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom mamy przygotowany specjalny pakiet, do skorzystania z którego zachęcamy. Nasi Klienci komentując efekty sesji brzuszkowej, a za kilka tygodni także i noworodkowej, często podkreślają, że jest w tych ujęciach coś na wskroś magicznego. Fotografie zdradzają sekret tej – nie boimy się nazwać tego, co zachodzi między jednym a drugim reportażem zdjęciowym – mistycznej przemiany. Ciążowy brzuszek już lada moment jest osobą, która zachowuje się bliźniaczo podobnie do nas, dorosłych. Czasem na jej twarzy pojawi się uśmiech, innym razem zostanie on wyparty przez grymas albo płacz. Zdecydowanie inaczej wyglądacie i Wy. Ten zestaw funduje niezwykle interesujący materiał, który w każdej chwili może stać się właśnie Waszym udziałem. Zobaczcie galerię sesji brzuszkowej – WEJŚCIE

Fotografia noworodkowa

sprowadza się do minimalistycznych ujęć, bez niepotrzebnych dodatków czy przepychu w postaci kolorowych czapeczek, ubranek i zbędnych elementów wystroju. Zachowanie tej swoistej oszczędności pozwala wkroczyć na pierwszy plan Wam, Waszym dzieciom i emocjom towarzyszącym całemu procesowi. Staramy się jedynie pokazać pociechę z jego rodzicami w niewymuszonych, naturalnych sytuacjach. Na zdjęciach realizowanych w ten sposób każdy dostrzeże to, co naszym zdaniem najważniejsze: swobodę i autentyzm. Praca, którą wykonujemy, ma wiarygodnie oddać dopiero co powstającą relację bądź już tę istnieją, w pełni rozwiniętą. Dokładamy zatem wszelkich starań, by nie uronić żadnego elementu, żadnej emocji i zachować je dla Was, dla Waszej rodziny na długo po wydarzeniach, których dotyczą.

Zdajemy sobie sprawę, że jest taki czas w życiu każdego, który wymaga uwagi i zachowania go w kadrze w jak najlepszej jakości. Właśnie to chcemy Wam zaoferować.

Zdjęcia rodzinne Pietrzyk Foto
Zdjęcia rodzinne Pietrzyk Foto
Zdjęcia rodzinne Pietrzyk Foto

JEŻELI JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI KTÓRYMŚ Z PAKIETÓW

NAPISZCIE DO NAS​