ZDJĘCIA Z CHRZTU ŚWIĘTEGO

Chrzest święty dla wielu z nas ma specjalny charakter. Wyjątkowe chwile nie oscylują bowiem jedynie wokół ślubów czy narodzin dzieci, obchodzimy wiele świąt, bierzemy udział w nieskończonej ilości ceremonii o różnym charakterze – czy to świeckim, czy duchowym.

To od nas zależy, którym z nich przyznamy palmę pierwszeństwa. Te zaś, dla nas szczególnie wyjątkowe, składujemy w naszych głowach. Zdarza się jednak, że niestety wraz z upływem czasu umykają naszej pamięci subtelności podkreślające doniosły charakter tych wydarzeń. Z pomocą, na całe szczęście, przychodzi fotografia. Utrwala i pozwala zachować te momenty, dzięki którym na naszych twarzach pojawia się uśmiech bądź po policzku spływa łza wzruszenia.

W związku z bardzo licznymi pytaniami z Waszej strony postanowiliśmy – po długich rozmyślaniach – rozbudować naszą ofertę fotograficzną o realizację reportażu Chrztu Świętego.

Chrzest Święty ma przede wszystkim wymiar religijny i pełni bodajże najważniejszą, a przez to fundamentalną funkcję w życiu każdego, w tym jak najbardziej młodego chrześcijanina. Jest to bowiem pierwszy sakrament, dzięki któremu młody człowiek w sposób symboliczny zostaje oczyszczony z grzechu i włączony do społeczności Kościoła. Wiemy, jak przejmujące może to być wydarzenie przede wszystkim dla rodziców małego kandydata do ochrzczenia. Wszak to oni biorą na siebie odpowiedzialność wychowania swego dziecka w określonej wierze.

Dzieci natomiast, jak to dzieci w okresie niemowlęcym, zazwyczaj przesypiają całą uroczystość, budząc się przeważnie jedynie na karmienie 🙂 W niczym nie przeszkadza to jednak zatrzymać w obiektywie ceremonię, a także wszystko co się z nią wiąże, aby z czasem móc powrócić do tego wydarzenia, gdy młody człowiek stanie się bardziej świadomą – życiowo i duchowo – osobą. 

Nasze usługi nabierają coraz bardziej kompleksowego charakteru, a wszystko to przez Was i dla Was. Również na płaszczyźnie chrzcin pragniemy świadczyć możliwie najbardziej wyspecjalizowane usługi fotograficzne, dlatego też do Waszego użytku oddajemy 2 pakiety.

oferta fotografii chrztu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

pakiet podstawowy

 • zdjęcia przed uroczystością pod kościołem
 • chrzest święty w kościele
 • zdjęcia grupowe po uroczystości chrztu świętego
 • materiał z autorską obróbką w liczbie 50 kadrów
 • odbitki 50 sztuk formatu 15×21
 • pendrive wraz z drewnianym pudełkiem

pakiet rozszerzony

 • przygotowania w domu
 • chrzest święty w kościele
 • reportaż na sali: życzenia, zdjęcia grupowe z bliskimi
 • mini sesja zdjęciowa w plenerze/domu klienta
 • materiał z autorską obróbką w liczbie 150 kadrów
 • odbitki 50 sztuk formatu 15×21
 • pendrive wraz z drewnianym pudełkiem

DODATKI DO PAKIETU​​

 • Dodatkowa ilość ujęć z sesji zdjęciowej
 • Foto-Album 20×20, 20×30, 25×25

CENY

PAKIET PODSTAWOWY OD 1000zł

PAKIET ROZSZERZONY OD 1800zł

Fotografia Chrzest Święty Pietrzyk Foto
Fotografia Chrzest Święty Pietrzyk Foto

zdjęcia z chrztu

Skupiamy się na uchwyceniu najważniejszych momentów, które będą miały miejsce tego dnia w kościele. Wykonujemy zdjęcia Waszemu maluchowi podczas trwania samego obrzędu chrztu. Już po uroczystości realizujemy zdjęcia z udziałem rodziców, chrzestnych, dziadków i innych bliskich. O ile pozwoli na to pogoda, opcjonalnie – wedle Waszego uznania – możemy te minisesje zaaranżować na zewnątrz. W pakiecie otrzymujecie od nas zdjęcia z autorską obróbką, które udostępnimy Wam na pendrivie pachnącym lasem w towarzystwie odbitek i pięknego pudełka. Przygotowaliśmy dopracowane pakiety i wiele opcji, spośród których bez wątpliwości będziecie mogli wybrać taką, która Was zainteresuje.

W rozszerzonym wariancie spotykamy się przed chrztem w Waszym domu na przygotowaniach: fotografowanie Waszego dziecka, fotografia rodzinna, wykonywanie zdjęć dodatkom, takim jak ubranko czy inne akcesoria, które Wasza pociecha będzie mieć na sobie podczas ceremonii. Na zdjęciach uwiecznione zostaną także życzenia na sali oraz zdjęcia grupowe z bliskimi. Po wszystkim umawiamy się z Wami na sesję rodzinną pełną ciepła i miłości w plenerze bądź Waszych 4 kątach. Z doświadczenia wiemy, że ten ostatni element wyzwala najsilniejsze emocje i pozwala na moc wzruszeń, które zatrzymane w kadrze pozwalają cieszyć oko i serce przez wiele lat.

Dlatego potrajamy nasze starania, byście byli zadowoleni z naszej pracy nie tylko tuż po niej ale przez kolejne lata.

Fotografia Chrzest Święty Pietrzyk Foto
Fotografia Chrzest Święty Pietrzyk Foto
Fotografia Chrzest Święty Pietrzyk Foto

JEŻELI JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI KTÓRYMŚ Z PAKIETÓW

NAPISZCIE DO NAS​