Oferta fotografii

Jeśli spodobały Wam się próbki prezentowanych przez nas możliwości, które zamieściliśmy w zakładce portfolio, to właśnie w tym miejscu zaczerpniecie informacji dotyczących bardziej szczegółowej oferty. Ceny, które proponujemy, są bardzo konkurencyjne i silnie skorelowane z wysokim poziomem profesjonalizmu świadczonych przez nas usług, dzięki temu tak ochoczo z nich korzystacie i polecacie nasze studio swoim znajomym, przyjaciołom, czy rodzinie.

Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą z pietyzmem przygotowaną ofertą. Wyceny dodatkowych opcji w ramach wyboru jednego z pakietów ślubnych dokonujemy indywidualnie, jak i wszystkich innych sesji, na które pomysł zrodzi się w Waszych głowach. Lubimy bowiem stawiać czoła nowym wyzwaniom i realizować życzenia naszych Klientów. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zrealizować również Wasze.

Sesje ślubne, dziecięce i brzuszkowo-noworodkowe to trzy fundamentalne bloki fotograficzne, które stanowią niejako filary naszej działalności. Czujemy się niezwykle komfortowo w tej materii i dysponujemy ogromnym doświadczeniem, realizując wyżej wymienione reportaże. Nie oznacza to jednak, o czym musicie wiedzieć, że jesteśmy zamknięci na eksperymenty podyktowane Waszymi pomysłami. Równie często przychodzi nam wykonywać zdjęcia o charakterze personalnym, czy biznesowym. Niezależnie od tego, czy chcecie mieć wyjątkową sesję narzeczeńską, potrzebujecie ciekawych ujęć z gali jubileuszowej z okazji 100-lecia działalności przedsiębiorstwa, czy marzycie o tym, aby sprawić sobie pamiątkę z codziennego spaceru, zapraszamy do współpracy. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań by zatrzymać w czasie przełomowe chwile życia Waszego i Waszych bliskich

wyjątkowe reportaże z sesji zaręczynowych oraz ślubnych
pełne ciepła i miłości sesje rodzinne i dziecięce
pełne miłości fotografie brzuszkowe
profesjonalne sesje biznesowe dla Twojej firmy
fotografia chrztu świętego
voucher, pomysł na wspaniały prezent