polecane usługi ślubne

Czas przyznać szczerze, że nie samą fotografią żyją śluby, o czym pewnie sami doskonale wiecie. Na w pełni udaną ceremonię ślubną i późniejsze przyjęcie weselne wpływa wiele niezwykle zróżnicowanych czynników, za które nikt inny, ale to przede wszystkim Wy jesteście odpowiedzialni. Dlatego decydując się na organizację własnego wesela, należy zadbać o wszelkie najdrobniejsze niuanse, by w dniu ślubu możliwie najbardziej ograniczyć wzrost kortyzolu.

Czy istnieje metoda, złoty środek czy swoiste panaceum, które pozwolą na organizację ślubu idealnego? Nie wiem, jestem natomiast przekonany, że korzystanie z usług doświadczonych profesjonalistów redukuje stres i pozwala odetchnąć z ulgą w sytuacjach mniej bądź bardziej kryzysowych. Mało tego: wszelcy specjaliści, z usług których korzystacie, mają jedno, bardzo ważne zadanie – odciążyć Was, byście mogli skupić się przede wszystkim na sobie. 

hotel aries
polecane usługi ślubne
dj na ślub

Ślub i wesele to Wasz dzień. Te wydarzenia konstytuują kobietę i mężczyznę na nowo, są zwieńczeniem uczuć dwojga zakochanych i wprowadzają w całkiem nieznane role społeczne, z którymi przyjdzie się im dopiero zmierzyć. Nie tylko odpowiednia aranżacja fotograficzna, ale również właściwa oprawa muzyczna, wyjątkowe udekorowanie miejsca zaślubin, w przypadku panien młodych adekwatny do okoliczności spersonalizowany makijaż i stylizacja włosów, w końcu wybór tej właśnie sali, która stanie się metaforycznym świadkiem świętowania związku małżeńskiego, odpowiadają za końcowy sukces. Z racji uprawianego zawodu – fotograf ślubny mogę uczestniczyć w wielu ślubach, czy to kościelnych, czy też świeckich i brać udział w niezliczonych weselach. W związku z tym porównuję poziom świadczonych usług przez operatorów wideo, osoby odpowiedzialne za dekorowanie kościołów, zespoły muzyczne bądź didżejów, a także oceniam obsługę sal weselnych i udostępniane przez nie atrakcje, transport par młodych, czy nawet wynajem weselnych fotobudek. Dzięki tym obserwacjom jestem w stanie ocenić ich przygotowanie do pracy i do niesienia radości ludziom, którzy im zaufali. Efektem wysokich wymagań jest poniższa lista profesjonalistów w swoich dziedzinach, dzięki którym Wasz ślub i wesele będą niezapomniane i pozostaną w Waszej i gości pamięci na długie lata. Jestem przekonany, że na wybranych dla was fachowców w swoich dziedzinach nigdy się nie zawiedziecie.

1. top kamerzysta ślubny

kamerzysta na ślub

www.fedorczyk.pl

Ważne w naszym życiu momenty warte są zapamiętania. Do tych pięknych chwil często wracamy. Zadbam, by Wasze wspomnienia były najpiękniejsze. Moje filmy to nie tylko najwyższa jakość i wyjątkowy montaż, ale przede wszystkim uchwycone ulotne wspomnienia. Tak, by trwały dla Was na zawsze.
-

filmowiec na ślub

Love is here

Love is here... to jedno hasło określa to co otrzymacie po Waszym ślubie. Na tym mógłbym skończyć. Dla Was bowiem to będzie coś więcej niż film. To Wasza historia, Wasze przeżycia i intymności, Wasi bliscy z emocjami, spojrzeniami i bliskością. Dźwięki, muzyka, obraz, gesty, relacje ( nie te z instagrama - ale międzyludzkie) .... to coś więcej niż film. W Love is here zobaczycie siebie.
-

www.lelekstudio.pl

Cześć! mam na imię Łukasz, dla przyjaciół Lelek. Nie jestem zwykłym kamerzystą, dlatego uwielbiam pracować z niezwykłymi ludźmi. Film to coś więcej niż obraz, to także śmiech, muzyka, rozmowy, gesty i uczucia! Do moich filmów nie mam gotowego scenariusza, ale gwarantuję Wam główną rolę!
-

evileyewedding

evil eye weddings

Podczas realizowania każdej produkcji przyświetla mi myśl, że śluby moich cudownych Par, to także moje wspomnienia. Podobnie jak do własnych filmów rodzinnych, do tych 'zawodowych' wspomnień również wracam dość często. Uchwycenie niezauważalnych na pierwszy rzut oka gestów, nowatorskie podejście do ślubnej wideografii, a także nieszablonowe podkłady muzyczne, to tylko kilka aspektów, z których podobno jestem znany. Mówią, że świetnie potrafię rozładować atmosferę, dzięki czemu ślubne nerwy Państwa Młodych odchodzą w zapomnienie. Tego naturalnego talentu używam jednak zupełnie nieświadomie
-

wehaveit

wehaveit

WehaveIt Studio to miłość, pasja i rozwój. Jesteśmy małżeństwem, które kocha śluby, a uwielbia wesela, dlatego filmy tworzymy ze starannością uwzględniając wszystkie oczekiwania Pary Młodej. Dla Was tworzymy filmy ślubne, które są pamiątką do których chcecie wracać, które będziecie oglądać. Przy okazji umili Wam czas para pozytywnych filmowców, którzy nie lubią się nudzić
-

love story films

love story films

Love Story Films czyli Wasza piękna historia, opowiedziana przez wrażliwe oko, zmysł i kunszt filmowy, udoskonalany latami doświadczeń pracy za kamerą. Naszą firmę cechuje wysoka wrażliwość i skrupulatność w opowiadaniu historii poprzez film. Film który jest i już zawsze będzie powrotem do Waszego wyjątkowego i pięknego dnia
-

2. top dj na wesele

Dj na wesele

Dj seweryn durczok

Cześć, nazywam się Seweryn i jestem Dj, dla którego celem jest zadowolenie Pary Młodej oraz ich Gości, dlatego prostota w działaniu jak i podążanie za najnowszymi trendami muzycznymi pozwalają mi z powodzeniem osiągnąć założony cel.
-

dj na wesele paweł walczyk

Dj Szanowny

A czego możesz spodziewać się po mnie? Tego samego co zawsze. Dużo DOBREJ muzyki miksuję. Dużo gadam, bo bardzo to lubię i dużo się uśmiecham.