SESJA RODZINNA I DZIECIĘCA

Przygotowaliśmy dla Waszych pociech specjalną ofertę fotograficzną. Wierzymy, że staracie się być rodzicami w pełnym tego słowa znaczeniu, dbacie o ognisko domowe i nie szczędzicie wysiłków, by zapewnić Waszym dzieciom najlepsze dzieciństwo, jakie mogą mieć.

Patrzeć, jak beztrosko dorastają roześmiane i szczęśliwe, jest najlepszą formą nagrody, jaką zostajemy obdarowani. 
Niestety, nic nie trwa wiecznie. 

Czas nieubłaganie pędzi do przodu i za chwilę nasi synowie i córki są już dorośli.

My zaś, przykładem naszych mam i babć, zaczynamy sami siebie pytać, kiedy to się tak naprawdę stało, skoro dopiero co trzymaliśmy te maleństwa w ramionach. Fotografia dziecięca, której realizację proponujemy, posiada dwojaki wydźwięk.

Po pierwsze, umożliwia przede wszystkim uwiecznić te momenty, gdy Wasze dzieci są jeszcze dziećmi. Aparat w naszych sprawnych i doświadczonych dłoniach umożliwi zarejestrowanie chwil, w których główną rolę będą grać Wasze maluchy stanowiące niezwykłe „obiekty fotograficzne”. Ujęcia pełne naturalności, pozbawione karykaturalnego i wymuszonego pozowania pozwolą Wam wracać do tego szczególnego okresu w życiu każdego rodzica.

Po drugie, co okazuje się równie ważne: taka sesja jest udokumentowaniem Waszej pracy nad relacjami z dziećmi. Gdy spoglądamy na wieloletnie fotografie z udziałem naszej latorośli, to łza w oku kręci się dlatego, że doskonale pamiętamy, jak wiele musieliśmy dać z siebie, by one wyszły na wartościowych już teraz ludzi.

Dzieci mają tę przewagę nad nami, dorosłymi, że zawsze są asertywne, a ich zachowania nie cechuje żadna sztuczność. Wszystko, co robią, pełne jest autentyczności, której ludziom posuniętym w wieku często zaczyna brakować. Jeśli Wasze dziecko jest rozpromienione i wesołe, to jest takie naprawdę. My z kolei możemy Wam powiedzieć, że to w ogromnej mierze Wasza zasługa.

 

oferta fotografii rodzinnej

Zachęcamy do przeglądania kadrów w galerii, którą znajdziecie w zakładce portfolio. Jeśli chcecie, by albumy rodzinne wzbogaciły się o spontaniczne i wiarygodne zdjęcia Waszych dzieci, to już teraz kontaktujcie się z nami. Fotografujemy noworodki, niemowlęta, a także starsze dzieci.

PAKIET SESJI RODZINNEJ​

  • sesja zdjęciowa w domu klienta lub w plenerze
  • 1 godzina zdjęć
  • dowolna ilość stylizacji
  • materiał zdjęciowy z autorską obróbka w liczbie 50 kadrów udostępniony w prywatnej galerii w linku.

DODATKI DO PAKIETU​​

  • 50 odbitek w spersonalizowanym, pięknym, drewnianym pudełku oraz drewniany pendrive
  • Dodatkowa ilość ujęć z sesji zdjęciowej
  • Foto-Album 20×20, 20×30, 25×25

CENY OD 700ZŁ​

Zdjęcia rodzinne Pietrzyk Foto

JEŻELI JESTEŚCIE ZAINTERESOWANI KTÓRYMŚ Z PAKIETÓW

NAPISZCIE DO NAS​