CZEŚĆ, jestem Piotrek – Twój fotograf ślubny

i chętnie Cię sfotografuję…

Nie tylko Ciebie, ale też Twoich przyjaciół, znajomych czy rodzinę, słowem: wszystkich tych, którymi się otaczasz i których kochasz. 
Nie tylko Ciebie, ale też najważniejsze momenty w Twoim życiu – takie, co do których pragniesz, by trwały jak najdłużej. Nie tylko Ciebie, ale też miejsca, w których uwielbiasz przebywać i pasje, którym najchętniej oddajesz się bez reszty. Małe i duże rzeczy, które mają dla Ciebie znaczenie, które pojmujesz jako ważne.

Z fotografią styczność mam w zasadzie od początku życia

Tak, jak większość z nas. Szybko jednak przekułem wspomnienia, do których wracałem dzięki zdjęciom, w pomysł na życie. I muszę przyznać, że to wszystko zmieniło. Dzięki fotografii poznałem fantastycznych ludzi, mogłem odwiedzić miejsca, o pobycie w których nawet nie marzyłem.

Od jakiegoś czasu pragnę się z Tobą podzielić moim doświadczeniem i już całkiem rozwiniętą paletą umiejętności, ale też wspólnie z Tobą chcę tworzyć kolejne zdjęciowe projekty, dzięki którym będziesz mógł w okamgnieniu przenieść się do bezprecedensowych dla Ciebie wydarzeń.

fotografia ŚLUBNa

Obszar uprawiania fotografii, który przychodzi mi realizować najczęściej. To właśnie reportaż ślubny, wraz z jego otoczką w formie sesji narzeczeńskich czy kadrów wykonywanych w plenerze, stanowi moją wizytówkę. W portfolio znajdziesz tysiące ujęć pochodzących z setek spotkań z moimi Klientami, którzy zdecydowali się przypieczętować swoją miłość prostym „tak”.

Fotografia rodzinna

Zaraz po zdjęciach wykonywanych podczas ceremonii ślubnych i przyjęć weselnych to kluczowych obiekt moich zmagań zawodowych. W wielu wypadkach jest naturalnym przedłużeniem fotografii ślubnej. Móc dzięki obiektywowi obserwować osoby, które najpierw łączą się ze sobą na całe życie, potem zakładają rodzinę, powołując na świat swoje dzieci, a jeszcze później śledzić, jak ich pociechy rosną, to ogromna przyjemność. Smakuje jeszcze lepiej, gdy pod mój adres napływają wyrazy wdzięczności od zadowolonych rodziców.

Fotografia personalna

W tej hierarchii nazywam ją trzecim filarem. Może i nie jest najważniejszy czy najbardziej doniosły, ale bez niego nic by się nie wydarzyło. To właśnie od fotografowania ludzi przy ich przyziemnych czynnościach rozpoczynałem swoją przygodę. Teraz mogę Ci zaproponować sesję zdjęciową skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Możemy wykonać kadry, które posłużą Twojej pracy, hobby albo zwyczajnie poprawią Ci humor. Nie ma reguł, wszelkie sugestie dozwolone.

Co wyróżnia pracę ze mną?

Poza rozumieniem fotografii, potrzebą jej tworzenia i stawianiem na pełen profesjonalizm cenię sobie w pracy z ludźmi doskonałą atmosferę. 

Wierzę, że jest ona gwarantem jeszcze lepiej wykonanych zdjęć. W dniu ślubu przyszli nowożeńcy zmagają się z ogromem różnych emocji, wśród których należy wymienić również stres. Fotograf w takich momentach powinien odciążyć parę młodą i brać na siebie ciężar negatywnych odczuć, a także pomagać w budowie warunków komfortowych w tworzeniu reportażu ślubno-weselnego.

Szukasz potwierdzenia mojej znajomości tej sfery fotografii i metod pracy?

Zajrzyj do opinii

których kilka zdążyło się już nazbierać choćby w mediach społecznościowych: 

Zapraszam do kontaktu, pomówmy o Twoich zdjęciach.