Fotograf ślubny Śląsk | Sala Alpin Szczyrk | Inga i Jakub 2023

Cześć! Tym razem fotograf ślubny ze Śląska zaprasza do lektury wpisu, w którym pierwsze skrzypce grają Inga i Jakub, celebrujący swoje szczęście wspólnie z bliskimi na sali Alpin Szczyrk! Przeczytajcie też o iście magicznym wschodzie słońca, który asystował podczas tworzenia sesji plenerowej!

fotograf ślubny Śląsk

Inga i Jakub podjęli ważną decyzję – zdecydowali się na wspólną przyszłość. Planując zarówno swój ślub, jak i wesele, musieli zadbać o naprawdę wiele aspektów, takich jak wybór kompleksu weselnego, oprawy muzycznej, odpowiednie dopasowanie strojów, skomponowanie menu dla gości itd.  Jedną z kluczowych kwestii pozostaje także zatrudnienie właściwej osoby, która będzie z nimi w tym dniu i uwieczni wszystko, co dla przyszłych nowożeńców najbardziej ważne. W końcu zdjęcia, które później znajdą się czy to w albumie, czy staną oprawione w ramki w centralnym punkcie mieszkania bądź domu, będą o tej wspaniałej okoliczności przypominać i pozwolą wrócić, chociaż na kilka sekund, do tego ekscytującego czasu.

Wybór padł na mnie, czyli na Pietrzyk-foto, fotografa ślubnego ze Śląska, który specjalizuje się w tworzeniu niezwykłych reportaży ślubno-weselnych. Co inni mówią o współpracy z moją  osobą? Pełen pomysłów facet, który nie tylko tworzy piękne fotografie z udziałem głównych bohaterów, ale także dba o doskonałą atmosferę i rozładowuje niepotrzebne napięcie. Od przygotowań, przez kulminacyjny moment, gdy Inga i Jakub postanowili powiedzieć sobie sakramentalne tak!, aż po przyjęcie weselne w sali Alpin Szczyrk, fotograf ślubny w mojej osobie działał, rzecz jasna, niezauważalnie, rejestrując feerię emocji towarzyszących nowożeńcom (i ich gościom) podczas trwania tego doniosłego wydarzenia!

Alpin Szczyrk fotograf ślubny
fotograf ślubny śląsk
ślub w szczyrku fotograf ślubny pietrzyk-foto
plener ślubny o wschodzie słońca

sala alpin szczyrk

Sala Alpin Szczyrk to niebanalne miejsce na organizację przyjęć weselnych, stanowi idealne tło dla tego wyjątkowego dnia. Otwarta przestrzeń, przepiękne widoki na góry i przyjazna atmosfera sprawiły, że wszystkie chwile były jeszcze bardziej magiczne. Inga i Jakub cieszyli się, że mogli podzielić się swoim szczęściem z najbliższymi w tak urokliwym miejscu. Nim jednak mogliśmy celebrować ślub tych dwojga, miały miejsce przygotowania w apartamentach kompleksu Alpin Szczyrk. Tu, już tradycyjnie, fotografowałem nie tylko przyszłych młodych (każde z osobna musiało zmierzyć się z moim obiektywem), ale i wszystkie dodatki ślubne. To one często dodają zdjęciom charakteru, a przy tym stanowią ciekawą pamiątkę dla młodych. 

Po zdjęciowej realizacji przygotowań, w towarzystwie fotografa ślubnego ze Śląska, bohaterowie mogli udać się do drewnianego kościółka położonego pośród malowniczej scenerii, by tam sobie ślubować miłość. Nadszedł w końcu czas na dobrą zabawę, którą młodzi chcieli uczcić jeśli nie najważniejsze, to z jedno z ważniejszych doświadczeń w swoim dotychczasowych życiu. W tym celu Inga i Jakub, ich rodziny, przyjaciele i znajomi spotkali się na sali Alpin Szczyrk. Przyjęcie weselne udało się również fantastycznie, biorąc pod uwagę, że zebranym przygrywało Main Audio. To prawdziwi zawodowcy, których polecam z czystym sercem!

plener o wschodzie

Jednym z najpiękniejszych momentów całego przedsięwzięcia była sesja zdjęciowa w plenerze. Para postanowiła wyruszyć na wczesną wyprawę, aby złapać pierwsze promienie słońca. Fotograf ślubny przygotował się wcześniej, by w pełni zwarty i gotowy towarzyszyć Indze i Jakubowi tego poranka. Kiedy pierwsze promienie słońca pojawiły się nad horyzontem, młodzi uśmiechali się do siebie, czując się, podejrzewam, jak bohaterowie komedii romantycznej. Zdjęcia ślubne z pleneru o wschodzie słońca były pełne magii i romantyzmu. Delikatne odcienie pomarańczu na tle górskiego krajobrazu tworzyły niezwykłą atmosferę. Inga i Jakub patrzyli sobie w oczy, a fotograf ślubny uchwycił ich wzajemne uczucie w, mam nadzieję, wyjątkowy sposób. Zresztą możecie to sami ocenić, spoglądając na załączony kolaż fotografii pochodzących z tego fantastycznego dnia.

Zarówno przygotowania, ślub czy zabawa weselna, jak i sesja poślubna to chwile, które Inga i Jakub będą wspominać przez całe życie. Dzięki świetnej współpracy na linii młodzi – fotograf ślubny Śląsk udało się uwiecznić każdy emocjonalny moment, każdy uśmiech i każdą łzę szczęścia. Sala Alpin Szczyrk okazała się natomiast doskonałym miejscem na przyjęcie weselne, a zdjęcia plenerowe o wschodzie słońca stały się niezapomnianą pamiątką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *