Fotografia ślubna 2023

fotografia ślubna Szczyrk

panna młoda w dniu ślubu
obrączki ślubne sfotografowane w oryginalny sposób
elegancki pan młody w granatowym garniturze

Angelika i Dominik – Para młoda, którą Wam teraz prezentuję, wzięła ślub w Szczyrku, a ja mogłem w tym wszystkim uczestniczyć! W Szczyrku miały miejsce również przygotowania ślubne moich bohaterów do tego niewątpliwie najważniejszego wydarzenia w Ich wspólnym życiu. Reportaż ślubny powstawał w jednym z ekskluzywnych kompleksów zaopatrzonych w wygodne, przestronne apartamenty z przepięknym widokiem na góry. Para Młoda przygotowywała się pośród bliskich oraz całego zaplecza, na które złożyli się makijażystka ślubna, fryzjerka, fotograf ślubny i oczywiście Evil Eye Weddings – wideooperator. Z Romanem Materacem spotkałem się nieprzypadkowo. Jakiś czas temu na weselu u Natalii i Piotra (serdecznie pozdrawiam!) mieliśmy okazję się poznać, a nasza współpraca i jej efekty na tyle się spodobały, że zostaliśmy poleceni – Evil Eye Weddings to jeden z usługodawców ślubnych którego możecie spotkać w zakładce na mojej www – SPRAWDŹ. W związku z tym mogliśmy wspólnie przygotować reportaż ślubny dla naszej wspaniałej pary młodej – Angeliki i Dominika.

Reportaż ślubny Szczyrk

zdjęcie pary młodej podczas uroczystości ślubnej w kościele
para młoda przyjmująca błogosławieństwo w kościele

Po pierwszym etapie zdjęć w apartamentowcu, który zakończyło błogosławieństwo, udałem się do jednego z czterech kościołów w Szczyrku. Tym razem trafiła się świątynia z duszą. Drewniana i klimatyczna świątynia, w której unosił się charakterystyczny i miły zapach drewna, miała za chwilę stać się miejscem wyjątkowej ceremonii ślubnej. Po tym, gdy z ust Młodych padły słowa „tak” a zebrani goście sypnęli drobnymi na szczęście, razem z Romanem Materacem wybraliśmy się na salę przyjęć weselnych. „Romeo i Julia” w samym centrum górskiej miejscowości – tam odbyła się zabawa weselna, którą poprowadzili dj-e z Ministerstwa Rozrywki. Popracowaliśmy do pierwszej nad ranem. Do tego czasu udało się wykonać pełny reportaż ślubny, w którym znalazły się najważniejsze momenty z przyjęcia Angeliki i Dominika. Myślicie, że wróciłem do domu? Absolutnie nie! – krótki nocleg i tego samego dnia, już po pożegnaniu Romana, wybrałem się na kolejny reportaż również w Szczyrku! Kocham to miejsce, te sale weselne, widoki i robienie dla Was fotografii ślubnych

plener ślubny

Plener ślubny – pierwszy raz byłem z Nowożeńcami w Pszczynie. Co ciekawego można tam znaleźć? Trochę Wam zdradzę, ale po resztę zapraszam do Galerii ślubnej! Mocną stroną miasteczka stanowią wąskie uliczki z dużą ilością ciekawych bram, ponadto wiele kamienistych ścian z obrastającym je soczystym, zielonym bluszczem, dużo przestrzeni, woda oraz łodzie – dla spacerujących turystów, mieszkańców i fotografa ślubnego to raj! Zaczęliśmy o 19.30 – idealna pora w letnich miesiącach. Światło idealnie zagrało, dzięki czemu na zdjęciach uzyskałem fantastyczny efekt, wspaniałe kolory – zakochacie się w nich – obiecuję! Angeliko i Dominiku, dużo miłości na dekady. Trzymajcie się!

fotografia ślubna

Najlepszy fotograf ślubny na świecie! Jesteśmy zachwyceni naszymi zdjęciami ślubnymi - zarówno z uroczystości, jak i z pleneru ślubnego. Mega profesjonalne podejście i szybka realizacja. Dodatkowo, Piotrek wie, jak pracować z ludźmi, którzy nie mieli do czynienia nigdy z profesjonalną fotografią i potrafi pokierować tak, aby wydobyć piękne ujęcia. Dużym plusem jest również bardzo pozytywne nastawienie i wspaniała atmosfera, którą potrafi stworzyć podczas robienia zdjęć. A zdjęcia są naprawdę MAGICZNE! Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i za to, że uwieczniłeś w tak piękny sposób najpiękniejszy dzień w naszym życiu Polecam każdemu!

Mam cichą nadzieję, że reportaż ślubny Angeliki i Dominika się Wam spodobał. Śmiało możecie dać znać w komentarzach jakie są Wasze odczucia. Być może znajdą się wśród Was, moje przyszłe pary młode – kto wie… Zachęcam do zapoznania się z całością fotografii ślubnych jakie znajdziecie w portfolio – Fotografia ślubna wraz z pełną ofertą i cenami z kolei znajduje się o tutaj – OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ – Są tam trzy pakiety zakładające reportaże ślubne wraz z przygotowaniami, kościołem, salą i plenerem. Każdy z pakietów ślubnych możecie dostosować do Waszych potrzeb. Zobaczcie co dla Was przygotowałem. Oferta fotografii ślubnej 2023/2024 – czekam na Wasze wiadomości i spotkania przy kawie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *