Sesja w Wiśle Wielkiej 2022 | Martyna i Seweryn | Zdjęcia nad wodą

Sesja w Wiśle Wielkiej 2022? Dokładnie tak! Wspólnie z Martyną i Sewerynem, w ramach realizacji ich sesji narzeczeńskiej, odwiedziliśmy wspomnianą malowniczo położoną wieś. Łupem mojego aparatu padły fotografie z dwojgiem zakochanych w sobie osób, które wykonaliśmy w niewielkim, przepięknym porcie. Jeśli jesteście fanami zdjęć, w których pierwsze skrzypce gra woda i jej otoczenie, to z pewnością spodobają się Wam rezultaty naszej kooperacji.

Sesja w Wiśle Wielkiej 2022

Górny Śląsk to nie tylko liczne, miejskie zabudowania i obrazki z dymiącymi kominami kopalni w tle. To także urocze wioski i pomniejsze miasteczka, które nie mają nic wspólnego z utrwalonym wizerunkiem tego regionu. Wystarczy zawitać w strony położone nieopodal Pszczyny. Jest tam wiele ciekawych zdjęciowo lokacji, w których z dużym powodzeniem da się przeprowadzić fantastyczne sesje fotograficzne: i narzeczeńskie, i rodzinne, i plenerowe. Wisła Wielka to prawdziwa perełka, odkryta na potrzeby spotkania z Martyną i Sewerynem. 

Na południe od wioski znajduje się Jezioro Goczałkowickie, na północ z kolei zbiornik Łąka, co stwarza bardzo ciekawe okoliczności do fotografowania. Można wobec tego zawitać do tamtejszych lasów, a potem błyskawicznie przenieść się nad wodę i nadać kadrom charakter odrobinę marynistyczny. Ci z Was natomiast, którzy  lubią ujęcia, w których zawarto elementy historii i architektoniki, mogą również włączyć do sesji zabytkowy kościół wybudowany w XIX wieku.

zdjęcia nad wodą

Martyna i Seweryn

Seweryna znam od kilku dobrych lat, poznaliśmy się (nie inaczej) na jednym z wesel w Jaworznie. Ja pełniłem tam rolę fotografa, a Seweryn – uwaga, uwaga! – didżeja. Jeśli zatem szukacie oprawy muzycznej, szczególnie podczas Waszego przyjęcia weselnego, zajrzyjcie do Seweryna. Gorąco polecam! Martyna i Seweryn biorą ślub jeszcze w tym roku i z wielką przyjemnością mogę ogłosić, że będę im towarzyszyć w tej cudownej ceremonii, a potem razem zawitamy na salę weselną, aby rejestrować wyjątkowe, pełne emocji momenty.

Obydwoje są wielkimi miłośnikami słonecznej Italii i niewykluczone, że to właśnie tam udamy się w celu stworzenia niepowtarzalnej sesji w plenerze. Sądząc po zdjęciach pochodzących z naszego spotkania, to może być Wenecja albo jakieś nadmorskie miasteczko. Czas pokaże, choć już powoli zacieram dłonie na myśli o takiej zdjęciowej podróży

Sama sesja narzeczeńska udała nam się doskonale. Na fotografiach znalazły się, poza uśmiechniętymi, szczęśliwymi narzeczonymi, którzy wyglądają po prostu świetnie, plaża, port z zacumowanymi jachtami, molo i okoliczna roślinność. Wszystkie elementy ze sobą zagrały, również te dotyczące looku moich zdjęciowych bohaterów.  Martyna i Seweryn ubraniowo postawili na zestaw, który bardzo dobrze zgrał się nie tylko z klimatem spotkania, ale i z jego anturażem. Strzał w dziesiątkę!

wisła wielka sesja narzeczeńska
sesja nad wodą
zdjęcia nad wodą

Fotografia narzeczeńska 2022 – sesja martyny i seweryna

Zdjęcia nad wodą

Doskonałą alternatywę dla gór, lasów i pól, na które często pada wybór moich Klientów, jest właśnie woda. Niekoniecznie mam tu na myśli sesję nad oceanem czy morzem, ale choćby jeziorami czy zbiornikami wodnymi. Nie brakuje ich w Polsce i jeśli taka estetyka Wam odpowiada, to na pewno znajdziemy miejsce, które zdjęciowo nie jest przesadnie eksploatowane, a przy tym jest obdarzone takim hydroakcentem

 

Fotografia narzeczeńska/ fotografia ślubna 2023

Odezwijcie się do mnie i zrealizujmy sesję narzeczeńską! Dzięki niej poznacie moje metody pracy i może to zdjęciowe spotkanie zaowocuje kolejnymi sesjami, takimi jak choćby ślubna czy rodzinna! Szukacie fotografa na swój ślub? Również dobrze trafiliście. Zostało jeszcze kilka wolnych terminów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.