Sesja w Wiśle Wielkiej 2022 | Martyna i Seweryn | Zdjęcia nad wodą

Sesja w Wiśle Wielkiej 2022? Dokładnie tak! Wspólnie z Martyną i Sewerynem, w ramach realizacji ich sesji narzeczeńskiej, odwiedziliśmy wspomnianą malowniczo położoną wieś. Łupem mojego aparatu padły fotografie z dwojgiem zakochanych w sobie osób, które wykonaliśmy w niewielkim, przepięknym porcie. Jeśli jesteście fanami zdjęć, w których pierwsze skrzypce gra woda i jej otoczenie, to z pewnością spodobają się Wam rezultaty naszej kooperacji.

SESJA W WIŚLE WIELKIEJ 2022

Górny Śląsk to nie tylko liczne, miejskie zabudowania i obrazki z dymiącymi kominami kopalni w tle. To także urocze wioski i pomniejsze miasteczka, które nie mają nic wspólnego z utrwalonym wizerunkiem tego regionu. Wystarczy zawitać w strony położone nieopodal Pszczyny. Jest tam wiele ciekawych zdjęciowo lokacji, w których z dużym powodzeniem da się przeprowadzić fantastyczne sesje fotograficzne: i narzeczeńskie, i rodzinne, i plenerowe. Wisła Wielka to prawdziwa perełka, odkryta na potrzeby spotkania z Martyną i Sewerynem. 

Na południe od wioski znajduje się Jezioro Goczałkowickie, na północ z kolei zbiornik Łąka, co stwarza bardzo ciekawe okoliczności do fotografowania. Można wobec tego zawitać do tamtejszych lasów, a potem błyskawicznie przenieść się nad wodę i nadać kadrom charakter odrobinę marynistyczny. Ci z Was natomiast, którzy  lubią ujęcia, w których zawarto elementy historii i architektoniki, mogą również włączyć do sesji zabytkowy kościół wybudowany w XIX wieku.

sesja w wiśle wielkiej

martyna i seweryn

Seweryna znam od kilku dobrych lat, poznaliśmy się (nie inaczej) na jednym z wesel w Jaworznie. Ja pełniłem tam rolę fotografa, a Seweryn – uwaga, uwaga! – didżeja. Jeśli zatem szukacie oprawy muzycznej, szczególnie podczas Waszego przyjęcia weselnego, zajrzyjcie do Seweryna. Gorąco polecam! Martyna i Seweryn biorą ślub jeszcze w tym roku i z wielką przyjemnością mogę ogłosić, że będę im towarzyszyć w tej cudownej ceremonii, a potem razem zawitamy na salę weselną, aby rejestrować wyjątkowe, pełne emocji momenty.

 

Obydwoje są wielkimi miłośnikami słonecznej Italii i niewykluczone, że to właśnie tam udamy się w celu stworzenia niepowtarzalnej sesji w plenerze. Sądząc po zdjęciach pochodzących z naszego spotkania, to może być Wenecja albo jakieś nadmorskie miasteczko. Czas pokaże, choć już powoli zacieram dłonie na myśli o takiej zdjęciowej podróży. 

Sama sesja narzeczeńska udała nam się doskonale. Na fotografiach znalazły się, poza uśmiechniętymi, szczęśliwymi narzeczonymi, którzy wyglądają po prostu świetnie, plaża, port z zacumowanymi jachtami, molo i okoliczna roślinność. Wszystkie elementy ze sobą zagrały, również te dotyczące looku moich zdjęciowych bohaterów.  Martyna i Seweryn ubraniowo postawili na zestaw, który bardzo dobrze zgrał się nie tylko z klimatem spotkania, ale i z jego anturażem. Strzał w dziesiątkę!

FOTOGRAFIA NARZECZEŃSKA 2022 – SESJA MARTYNY I SEWERYNA

Doskonałą alternatywę dla gór, lasów i pól, na które często pada wybór moich Klientów, jest właśnie woda. Niekoniecznie mam tu na myśli sesję nad oceanem czy morzem, ale choćby jeziorami czy zbiornikami wodnymi. Nie brakuje ich w Polsce i jeśli taka estetyka Wam odpowiada, to na pewno znajdziemy miejsce, które zdjęciowo nie jest przesadnie eksploatowane, a przy tym jest obdarzone takim hydroakcentem. 

FOTOGRAFIA NARZECZEŃSKA/ FOTOGRAFIA ŚLUBNA 2023

Odezwijcie się do mnie i zrealizujmy sesję narzeczeńską! Dzięki niej poznacie moje metody pracy i może to zdjęciowe spotkanie zaowocuje kolejnymi sesjami, takimi jak choćby ślubna czy rodzinna! Szukacie fotografa na swój ślub? Również dobrze trafiliście. Zostało jeszcze kilka wolnych terminów.

fotografia nad wodą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *