Villa Love | Paulina i Paweł | ślub, Małopolska 2022

Villa Love | Paulina & Paweł |ślub, Małopolska 2022

Uwielbiacie włoskie klimaty weselne? Ja też. Tym razem co prawda nie odwiedziłem Toskanii, ale Małopolskę i muszę przyznać, że zdjęciowo było równie genialnie. Paulina i Paweł zabrali mnie do kompleksu Villa Love, żebym wraz z moim aparatem stał się świadkiem szczęścia tych dwojga. Dowiedzcie się nieco więcej o bohaterach tego wpisu, sali weselnej, a także przecudnych okolicznościach natury dostępnej od ręki na południu Polski!

villa love

Izdebnik to malowniczo położona wieś, która ciągnie się wzdłuż Jastrząbki – potoku wypływającego w Lanckoronie. To właśnie tam został urządzony kompleks weselny, w którym pary młode mogą zrealizować wesele rodem z włoskich komedii romantycznych

Villa Love, bo o nim mowa, znajduje się pół godziny drogi od Krakowa, a w zamian może poszczycić się jednymi z piękniejszych widoków w całej Małopolsce, które zdaniem właścicieli sali bez mała dorównują krajobrazom dostępnym dla turystów i mieszkańców środkowej części słonecznej Italii. 

Villa Love pomieści na swojej sali przeszło 200 osób, ugości wspaniałym winem pochodzącym znad Morza Śródziemnego, a także prawdziwie aromatyczną, włoską kuchnią. Wnętrza kompleksu weselnego także nawiązują do architektury, którą spotkać można na południu Europy, a osoby tam pracujące dbają o rodzinną atmosferę, są niezwykle otwarci i przyjaźni.

Villa Love dla tych, którzy szukają swojego wymarzonego miejsca na organizację przyjęcia weselnego, udostępnia ponadto kalendarz z wolnymi terminami. Sprawdźcie, czy upatrzony przez Was termin jest wolny, nim będzie za późno!

villa love
villa love izdebnik

paulina i paweł

Przygotowania przeprowadziliśmy, co zdarza się nieco rzadziej, ale jednak, we wspomnianym wyżej kompleksie weselnym. Później wspólnie udaliśmy się do kościoła w Krakowie, by tam wziąć udział w zaślubinach. Po wszystkim nastąpił powrót na salę. Paulina i Paweł zostali przywitani przez gości życzeniami i kieliszkiem (ach, ta włoska Małopolska!) prosecco. 

W międzyczasie zadbaliśmy również o realizację minisesji w plenerze. Wiele osób zachwala tamtejsze zachody słońca. Nie zostało mi zatem nic innego do zrobienia, jak tylko wypróbować taką scenerię oczywiście przy udziale świeżo upieczonej pary młodej. Zdjęcia, co tu dużo mówić, wyszły naprawdę klimatycznie. Tak się dzieje, gdy warunki do uprawiania fotografii w pełni zgadzają się z fotografowanymi, a Paulina i Paweł pozowali modelowo! Reportaż ślubny zwieńczyły natomiast efektowne zimne ognie i wiele godnych zapamiętania zdjęć grupowych. 

 
ślub małopolska 2022
villa love małopolska

usługi ślubne

Korzystając z okazji, chciałbym przedstawić kilka osób, dzięki którym to przedsięwzięcie tak doskonale się udało.O fantastyczne wiązanki i bukiety zadbały Niezłe Kwiatki i Bello Matrimonio. O niezwykle smaczne słodkości zadbała z kolei pracownia Torta di mele. Biżuteria ślubna, którą teraz z dumą będą prezentować Paulina i Paweł, wyszła spod rąk specjalistów z firmy jubilerskiej Muchajer. O makijaż panny młodej zatroszczyła się natomiast Ania Wodzia, o fryzurę Marina Dubrovska, a suknia, którą wszystkie panie (i panowie) mogą podziwiać na licznych kadrach, a także inne dodatki mody ślubno-weselnej pochodzą z salonów Carolina Suknie Ślubne i Pronovias. 

Fotografia ślubna Małopolska

Na przykładzie Pauliny i Pawła mogę stwierdzić, że nie trzeba wybierać się w dalekie podróże, aby zrealizować ślub ze snów tutaj, w Polsce. Nasz kraj już niejednokrotnie zdążył mnie zaskoczyć pod względem wizualnym. Jak się okazuje, Małopolska może mieć mieć coś z Włoch. Zresztą nie tylko ona wyróżnia się na mapie fotografii ślubnej. Jest naprawdę wiele lokalizacji, które sprawiają, że ujęcia z Wami w roli głównej okażą się piękne i niepowtarzalne. Wystarczy się tylko trochę rozejrzeć. 

Ślub w Małopolsce? Dlaczego nie! Choć obecny rok zbliża się wielkimi krokami do końca, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już teraz zaplanować jeden z ważniejszych dni w Waszym życiu. O rezerwacji sali weselnej, która cieszy się największą popularnością, a przy tym najlepszymi dekoracjami i obsługą, należy zadbać odpowiednio wcześniej. Jak i o fotografa. Stąd nieprzerwanie zapraszam do zdjęciowej współpracy pary, które w niedalekiej przyszłości staną na ślubnym kobiercu. Czy to w Małopolsce, czy na Śląsku bądź innym regionie Polski. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *