Fotograf ślubny | Biała Róża | Małgosia i Łukasz

Właściwy fotograf ślubny jest gwarantem wyjątkowej fotografii ślubnej, która tym razem miała miejsce w Małopolsce – Małgosia i Łukasz zaplanowali cudowną uroczystość w samym sercu Beskidów. Lokacja, którą uwielbiają pasjonaci górskich wędrówek, w tym najwyższego wzniesienia o nazwie Skrzyczne, kończąc na parach młodych celebrujących wspaniały czas – już wiecie, o jakie miasto chodzi? Tak! Szczyrk. Niezwykle atrakcyjne dla narzeczonych pragnących wypowiedzieć słowa przysięgi w otoczeniu górskiego, świeżego powietrza. Zapraszam Was na ślubną wędrówkę.

fotograf ślubny

W Szczyrku znajdziemy kilka sal weselnych. Najpopularniejsze to oczywiście Biała Róża, Romeo & Julia, Venecia & Verona, Alpin – to w nich jako fotograf ślubny jestem średnio 4 razy w sezonie ślubnym. Sale kuszą pięknymi, jasnymi wnętrzami. Znajdziecie też w przypadku restauracji Alpin zewnętrzną przeszkloną przestrzeń – namiot z widokiem na góry. Nie zapominajmy o noclegach dla gości, które są w cenie pakietów ślubnych – to i wiele więcej pary młode znajdą w Szczyrku.

Małgosia i Łukasz zdecydowali się na Białą Różę – lubię tam pracować. W przypadku tego obiektu weselnego zawsze mam okazję realizować przygotowania ślubne w jednym z apartamentów, jakie są do dyspozycji pary młodej. Małgosia z Łukaszem oprócz przygotowań ślubnych w Białej Róży przeprowadzili w niej także ceremonię ślubną – tak, zgadza się!

Na salę weselną dotarł przedstawiciel USC – zewnętrza firma dekoratorska zadbała o wystrój stołów, ścianki oraz stołu prezydialnego. Goście byli świadkami wypowiadanych słów przysięgi małżeńskiej na swoich miejscach przy stolikach, których rozpiska znajdowała się przy głównym wejściu.

Z miłą chęcią chciałbym podzielić się z Wami tymi wspaniałymi zdjęciami ślubnymi, które publikuję prosto z ceremonii, a jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądały moje poprzednie fotografie ślubne w tym obiekcie, to kieruję pod ten link – KLIK

fotograf ślubny pietrzyk-foto
fotograf ślubny, biała róża szczyrk fotografia ślubna
fotograf ślubny pietrzyk-foto

Biała Róża – Szczyrk

Dzień wesela dla każdej z młodych par jest niezmiernie ważny – szykując się na takie wydarzenie, zadbajcie o jak najlepszych usługodawców. Oprawa muzyczna, fotografia ślubna czy film ślubny to jedne z ważniejszych filarów niezapomnianej zabawy oraz wspaniałych wspomnień.

Skoro już o topowych usługodawcach mowa,  przedstawiam Wojtka! Dj Willy we własnej osobie – ten gość sprawił, że stoliki świeciły pustkami, goście przebywali jedynie na parkiecie (z drobnymi przerwami na posiłki), gdzie mogli w rytm najlepszych hitów z różnych dekad tańczyć i bawić się do późnych godzin nocnych. 

Często pytacie mnie, czy wykonuję na weselach zdjęcia z bliskimi – odpowiadam: OCZYWIŚCIE. Tym razem pracowałem nawet z mikrofonem, ustawiając zebranych gości, przyjaciół i rodzinę właśnie do takich zdjęć. Filmik na TikToku ma prawie 900 tys. wyświetleń. Możecie zobaczyć, jak taka sesja wygląda od kuchni – LINK DO FILMU. Jeżeli jesteście ciekawi zdjęć ślubnych z wesela Małgosi i Łukasza, fotki poniżej są do Waszej dyspozycji. 

Małgosia i Łuksz – plener wśród kwiatów

Z Małgosią i Łukaszem udałem się do miejsca, które z początkiem maja eksploduje paletą kolorów – piękny park idealnym miejscem na plener ślubny? Zdecydowanie tak. Nawet nie sądziłem, że natkniemy się na takie bogactwo barw. Plan był prosty – delikatna suknia Małgosi i outfit ślubny Łukasza miały zagrać z przestrzenią, romantycznymi alejkami oraz klimatyczną kawiarnią nad samą wodą, gdzie można było skorzystać jeszcze z wypożyczalni łodzi i w towarzystwie kaczek opłynąć cały park. 

Plan zrealizowaliśmy w 120 procentach. Wystartowaliśmy w kawiarni, w której to się umówiliśmy na bodajże 17.30 – 30 minut w zupełności wystarczyło na to, aby powstały zdjęcia poślubne pełne uśmiechu i miłości w akompaniamencie wiszących girland. Przed zamknięciem było niewielu ludzi – może jedna para, więc swoboda pracy wzorowa. Kiedy już po 18.00 girlandy zgasły, przenieśliśmy się do parku. A tam zadziała się magia. Zobaczcie fotografie ślubne z udziałem mojej nowej pary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *